X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poronienie samoistne i starania na nowo
Odpowiedz

Poronienie samoistne i starania na nowo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała24 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny:)

    We wrześniu przeszłam przez poronienie samoistne w 4 tyg. Po wizycie u lekarzy dowiedzieliśmy się ze poronienie przeszło całkowicie i możemy odrazu starać się o dzidzie. Normalne cykle mam co 28 dni. Po poronieniu wszystko było opóźnione przez pierwszy miesiąc ale gdy wkoncu dostałam miesiączkę po 14 dniach prawidłowo miałam owulacje monitorowana przez ginekologa jak i testami owulacyjnymi. Dzisiaj dzień okresu i znowu go brak. Dodam ze test wyszedł negatywny z porannego moczu a temperatura podwyższona 37.1.
    Czy był ktoś z was w takiej sytuacji ?

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete.

    10.09.2019 Marcel
  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to trochę potrwać zanim po poronieniu wszystko wróci do normy. Dla pewności wykonaj test z krwi. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 18:02

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób betę albo poczekaj i jutro zrób kolejny sikany test, 14 dpo już powinno coś wyjść.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ