X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 27 maja, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kiecek to kupiłam tą co Klaudia ma z sinsaya w paski, fajny materiał, nooo i krasnal ogrodowy ma ją do kostek. Muszę chyba dać do obcięcia

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 27 maja, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doznałam dużego szoku, podwójnego. Olalee / mystic a widziałaś ile razy o Ciebie pytałyśmy? Mogłaś wprost napisać że nie chcesz z Nami już rozmawiać na temat męża bo było to nie fajne w stosunku do niego , i jest Wam lepiej, a nie poddawać Nas jakiejś próbie.
    Edit..życzę Ci szczęścia , oby ciąża się rozwijała prawidłowo o ile faktycznie w niej jesteś i żeby kryzysy Was omijały 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 14:50

    Mystic_Rose, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9436 10003

    Wysłany: 27 maja, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że to Ty Olu. Nie bez powodu wspomniałam o Tobie, że usunęłaś konto w tamtym momencie. Cieszę się, że w końcu odważyłaś się na ten post. Troszkę mnie zasmuciło to co piszesz odnośnie postów na fb. Źle się z tym czuję. To miała być grupa tylko i wyłącznie do zdjęć. A tam się hmmm… obrabia tyłki? Przykro mi z tego powodu. Niemniej cieszę się, że z mężem jest dobrze i również życzę Ci wszystkiego najlepszego.

    Effiii, Mystic_Rose, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2398 4627

    Wysłany: 27 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula, Ezra projektor z aliexpress za niecale 230 zl 😅
    https://a.aliexpress.com/_EvaZhw3
    Narazie ciezko mi powiedziec czy polecam, bo uzywam go z godzine 🙈 ale mi go polecila sasiadka, ktora ma go dluzszy czas i jest bardzo zadowolona

    @Paula R dzis pracuje i tak do 19, wiec wypozyczylby mi ten inhalator pozno, a jutro i tak juz moj przyjdzie. Ratuje sie herbata i mlekiem i sie wygrzewam i narazie jest lepiej :) a wizyte mam 7 czerwca

    @Effiii jakosc wiadomo, ze nie jest jak w telewizorze, ale jest zadowalajaca jak na projektor :)

    ezra, Paula9463 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Doznałam dużego szoku, podwójnego. Olalee / mystic a widziałaś ile razy o Ciebie pytałyśmy? Mogłaś wprost napisać że nie chcesz z Nami już rozmawiać na temat męża bo było to nie fajne w stosunku do niego , i jest Wam lepiej, a nie poddawać Nas jakiejś próbie.

    Widziałam i byłam bardzo wzruszona. Napisałam wiadomość prywatną, że u nas dobrze, ze najprawdopodobniej wrócę , że będę podczytywać i, ze trzymam kciuki za was.
    Mam wyrzuty sumienia, za tą próbę. To nie było dobre i potrzebne.

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1687 4482

    Wysłany: 27 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam :(

    Dziewczyny ja usunęłam się z grupy na fb. Biorąc pod uwagę tą akcję teraz to ja nie czuję się tam bezpiecznie udostępniając swoje dane czy potem dzieląc się wizerunkiem dzieci. Tak naprawdę nikt nigdy nie wie kto jest po drugiej stronie i jakie ma intencje :(

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 27 maja, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalee bardzo lubiłam Cię jako tamtą osobę, a teraz poczułam się oszukana...

    Effiii, Motylku mogę wysłać Wam screeny, że nie jest to grupa do obrabiania tyłków, jest tylko jeden post bez zdjęcia dotyczący Mystic, z chyba 60 komentarzami a i odnośnie berry jest.

    Motylku kurde ale miałaś czuja!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 14:58

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wiedziałam, że to Ty Olu. Nie bez powodu wspomniałam o Tobie, że usunęłaś konto w tamtym momencie. Cieszę się, że w końcu odważyłaś się na ten post. Troszkę mnie zasmuciło to co piszesz odnośnie postów na fb. Źle się z tym czuję. To miała być grupa tylko i wyłącznie do zdjęć. A tam się hmmm… obrabia tyłki? Przykro mi z tego powodu. Niemniej cieszę się, że z mężem jest dobrze i również życzę Ci wszystkiego najlepszego.

    Tak wiedziałam, ze to jest zachęta do mnie, żebym w końcu napisała.

    Nie chcę się teraz wybielać, pisząc, ze też niemiłe rzeczy dzieją się na fb, podejrzewam, że gdyby nie te wszystkie złe rzeczy - nie byłoby tam tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Olalee bardzo lubiłam Cię jako tamtą osobę, a teraz poczułam się oszukana...

    Effiii, Motylku mogę wysłać Wam screeny, że nie jest to grupa do obrabiania tyłków, jest tylko jeden post bez zdjęcia dotyczący Mystic, z chyba 60 komentarzami

    Motylku kurde ale miałaś czuja!
    był jeszcze o blob i berry może został usunięty

    Macie prawo czuć się oszukane, ja już nie chcę kłamać

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 27 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalee co chcesz osiągnąć pisząc, że nie miłe rzeczy tam się dzieją, jeśli są tam dwa posty o berry i mistic?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2866 2127

    Wysłany: 27 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Taka:
    https://www.mohito.com/pl/pl/koszulowa-sukienka-mini-w-paski-108ag-05p

    Skład 100% bawełna 🥹❤️
    Bardzo ładna sukienka. ☺️ Chyba też jutro pójdę na polowanie.

    🍀 Goska, podziwiam za te spacery 10 km, ale w sumie zaliczasz 2w1 - pracę i aktywność dla siebie. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 15:02

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Olalee co chcesz osiągnąć pisząc, że nie miłe rzeczy tam się dzieją, jeśli są tam dwa posty o berry i mistic?

    nic

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 27 maja, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    był jeszcze o blob i berry może został usunięty

    Macie prawo czuć się oszukane, ja już nie chcę kłamać
    Tak o berry sprawdziłam, że jest, faktycznie. Czy jest tam post albo wzmianka o kimkolwiek z forum poza nowymi nickami? Proszę odpowiedz?
    Nie ma tam nic nawet na temat "normalnych" sorry ale jestem zdenerwowana więc nie umoem dobrać słów nowych czyli np. Pipi i Bożenki

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2866 2127

    Wysłany: 27 maja, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Liyss od drugiego trymestru mam smoka i 2l minimum, pewnie bardziej 2,5 plus herbata, czasami inka.

    Gosia na czuja, nie umiem z lusterkiem, cóż podejrzewam, że gin przyzwyczajony do takich niedogolonych ciężarnych😆

    Myszko dlatego sobie podzieliłam, wczoraj nogi, dzisiaj doły🤣 z tym, że mi w ciąży wolno rosną włosy, nogi golę raz na tydzień i wyglądają lepiej niż po 2 dniach bez ciąży

    Effiii o tak, strajk, szybowiec, sarenki. Wiezie mnie tata bo ja szczerze się sama boję co tym razem, a jeszcze ten upał i zdenerwowanie, wolę nie być zagrożeniem na drodze.

    Kurcze Alysa mam nadzieję, że świętujesz wyniki bo tu już bacik szykuję👿
    Też zauważyłam, że mi wolno włosy rosną. Mogłoby już tak zostać. 😅 Powodzenia u gina.

    blador2 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2398 4627

    Wysłany: 27 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze wprost co o tym mysle. Szczerze.. jestem w szoku, ze dorosla kobieta zachowala sie jak jakas zbuntowana nastolatka. Ola, stworzylas nowe konto, zaczelas tu pisac jakies zmyslone historie, zeby nas sprawdzic jak sie zachowamy. Serio? Nawet moja 18 letnia siostra nie wpadlaby na cos takiego. Nie wiem czy masz za duzo wolnego czasu i to z nudow czy skad wogole taki pomysl.
    Nie raz pisalysmy o Tobie, ze ciekawe co u Ciebie, martwilysmy sie czy na pewno wszystko ok. To Ty zamiast wrocic na forum z „prawdziwego” konta i powiedziec o sytuacji z mezem, ze przeczytal Twoje posty, ze jest lepiej, ze chodzicie na terapie i ze nie chcesz juz o nim rozmawiac to „zabawilas” sie nami. My od poczatku podejrzewalysmy ze „mystic” to albo Ty albo Niusa czy blob, dlatego na Twoje posty nie reagowalysmy entuzjastycznie. Nie trudno bylo sie tego domyslic skoro reagowalas tylko na nasze posty, a juz o sobie nie chcialas nic powiedziec.
    Mysle, ze po takiej „akcji” jaka odwalilas kazda Winiara bedzie uprzedzona do kazdej nowej osoby, ktora bedzie chciala do nas dolaczyc. Takze gratuluje, swoim zachowaniem utrudnilas wstep innym nowym chetnym.
    Naprawde w glowie mi sie nie miesci jak mozna sie tak bylo zachowac. Proponuje zajac sie swoim zyciem, dziecmi, terapia z mezem zamiast tracic czas na wymyslanie sobie zycia w internecie na forum.
    Mimo wszystko zycze Ci wszystkiego dobrego.

    Sunnysunsun, karola_b, Alysa lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 27 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Też zauważyłam, że mi wolno włosy rosną. Mogłoby już tak zostać. 😅 Powodzenia u gina.
    Dzięki, niestety to mija...

    Ale się zdenerwowałam, nawet jeszcze ostatnio pisałam, że Olalee każdego wsparła dobrym słowem... miałam takie wrażenie, że Mistic odnosi się do zarzutów z fb ale w ogóle nie połączyłam kabelków...

    Klaudia masz rację, Olalee była za nowymi, a swoim zachowaniem przekreśliła każdą nową osobę z automatu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 15:13

    Edithka, Anka32, klaudia_23, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5280 11222

    Wysłany: 27 maja, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem w tym momencie zażenowana. Tak, był post, że Mystic to podpucha i jak widać, trafiony w punkt.
    O blob też, żeby zacząć ją ignorować i nie nakręcać niepotrzebnie dramy. Czy to coś złego? Uważam, że nie.

    Wiele dziewczyn się tu martwiło o Olalee, a Ty zrobiłaś nas w bambuko. Tak długo siedziałaś na grupie, oglądałaś nasze zdjęcia, żeby w końcu zachować się w ten sposób. Brak mi słów.

    Anka32, blador2, klaudia_23, Muuu., Edithka, Małgosiagosia, Sunnysunsun, Paula9463, karola_b, Alysa lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5332 9918

    Wysłany: 27 maja, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic bardzo niefajne zachowanie z Twojej strony. Jakieś sprawdzanie nas, w głowie mi się to nie mieści. Jak widać większość dziewczyn nie bez powodu miała przeczucia, że to ktoś „ z nas”.
    I nie, na fb nie ma żadnego obgadywania. Utworzenie tematu mystic na fb jak widać miało swoje uzasadnienie bo większość czuła, że coś jest nie tak i jak widać miały rację.

    I jeszcze wiele dziewczyn pytało o Ciebie i pisało do Ciebie prywatnie czy wszystko ok, martwiły się a Ty nas potraktowałaś w taki sposób.

    Edithka, Sunnysunsun, Alysa lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 27 maja, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💋 Liyss może dodawaj sobie do wody mrożone owoce, albo truskawki, maliny arbuza żeby zmienić smak ewentualnie troszkę soku, ja wypijam 2,5/3l dziennie więc dla mnie to nie problem ☺️

    O matko co tu się wydarzyło... 🤦‍♀️
    Jest mi bardzo, bardzo przykro bo też zastanawiałam się co u Ciebie Olu, tak jak Blador bardzo lubiłam tamtą Olale bo każdego wspierała dobrym słowem, byłaś taka dobra, większość z nas martwiła się o Ciebie, a teraz taka akcja ?
    Dziewczyny napisały już wszystko, ja się poprostu pod tym podpisuję...

    Liyss🧚🏻, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2866 2127

    Wysłany: 27 maja, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Napisze wprost co o tym mysle. Szczerze.. jestem w szoku, ze dorosla kobieta zachowala sie jak jakas zbuntowana nastolatka. Ola, stworzylas nowe konto, zaczelas tu pisac jakies zmyslone historie, zeby nas sprawdzic jak sie zachowamy. Serio? Nawet moja 18 letnia siostra nie wpadlaby na cos takiego. Nie wiem czy masz za duzo wolnego czasu i to z nudow czy skad wogole taki pomysl.
    Nie raz pisalysmy o Tobie, ze ciekawe co u Ciebie, martwilysmy sie czy na pewno wszystko ok. To Ty zamiast wrocic na forum z „prawdziwego” konta i powiedziec o sytuacji z mezem, ze przeczytal Twoje posty, ze jest lepiej, ze chodzicie na terapie i ze nie chcesz juz o nim rozmawiac to „zabawilas” sie nami. My od poczatku podejrzewalysmy ze „mystic” to albo Ty albo Niusa czy blob, dlatego na Twoje posty nie reagowalysmy entuzjastycznie. Nie trudno bylo sie tego domyslic skoro reagowalas tylko na nasze posty, a juz o sobie nie chcialas nic powiedziec.
    Mysle, ze po takiej „akcji” jaka odwalilas kazda Winiara bedzie uprzedzona do kazdej nowej osoby, ktora bedzie chciala do nas dolaczyc. Takze gratuluje, swoim zachowaniem utrudnilas wstep innym nowym chetnym.
    Naprawde w glowie mi sie nie miesci jak mozna sie tak bylo zachowac. Proponuje zajac sie swoim zyciem, dziecmi, terapia z mezem zamiast tracic czas na wymyslanie sobie zycia w internecie na forum.
    Mimo wszystko zycze Ci wszystkiego dobrego.
    Też jestem w szoku i zażenowana, że dorosła kobieta, która ma męża i dziecko ma czas i przede wszystkim chęci bawić się w coś takiego. 😅

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
‹‹ 2676 2677 2678 2679 2680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ