X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznajmy sie ... :)
Odpowiedz

Poznajmy sie ... :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 14 października 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki!!! :)
    Jako ze jestem tutaj w miare nowe mam dla Was propozycje. Napiszcie cos o sobie. Imie (jesli chcecie), wiek, jak dlugo sie staracie. Po prostu poznajmy sie ;) opiszcie swoje historie czy bierzecie jakies leki. Mysle ze byloby super poznac Was troche blizej bez przeszukiwania tysiecy stron. Tym bardziej ze caly czas nas przybywa. Ja zaczne.
    Alicja, 22, 5 miesiecy staran, 4 miesiace po slubie i mieszkam w UK. Glucophage XR1000, Inofolic i Oeparol ;)

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 października 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj dobrze w tematach bo jest chyba juz taki wątek :):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ