Forum Starając się - ogólne Poznajmy sie ... :)
Odpowiedz

Poznajmy sie ... :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet

Wysłany: 14 października 2014, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki!!! :)
    Jako ze jestem tutaj w miare nowe mam dla Was propozycje. Napiszcie cos o sobie. Imie (jesli chcecie), wiek, jak dlugo sie staracie. Po prostu poznajmy sie ;) opiszcie swoje historie czy bierzecie jakies leki. Mysle ze byloby super poznac Was troche blizej bez przeszukiwania tysiecy stron. Tym bardziej ze caly czas nas przybywa. Ja zaczne.
    Alicja, 22, 5 miesiecy staran, 4 miesiace po slubie i mieszkam w UK. Glucophage XR1000, Inofolic i Oeparol ;)

• Rudasek Autorytet

Wysłany: 14 października 2014, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj dobrze w tematach bo jest chyba juz taki wątek :):)

" Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego