X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problem z @
Odpowiedz

Problem z @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fiemo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :)
    Nie oczekuję porady medycznej, bo do lekarza jestem już zapisana. Może jednak któraś z Was miała podobny przypadek i mogłaby mnie uspokoić.
    Ostatnią @ miałam 25 kwietnia. U lekarza byłam na badaniach kontrolnych 8 maja. Zarówno USG jak i cytologia wyszły w porządku i nie pojawiło się nic, co mogłoby wzbudzić niepokój. Z partnerem się nie zabezpieczemy, bo szczerze mówiąc ucieszylibyśmy się z dzidziusia. W między czasie miałam trochę stresu, wysoką gorączkę, problemy z żołądkiem i kolejna @ nie nadeszła. Robiłam testy ciążowe i niestety wyniki za każdym razem były negatywne. Pomyślałam więc, że wszystkie opisane wyżej czynniki przyczyniły się do braku @.
    W międzyczasie pobolewało mnie podbrzusze, więc myślałam, że za moment nadejdzie. Niestety nie nadeszła, teraz powinnam mieć już kolejną a tu nic. Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z zapisaniem się do lekarza, chyba głupio łudziłam się, że @ po prostu przyjdzie.
    Od kilku dni pobolewa mnie prawdopodobnie jajnik - kłujący, promieniujący na nogę ból i piersi stały się pełniejsze i powiększone jak na okres. Czy któraś z was miała podobny przypadek? Powinnam się martwić? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ciągle podobne przypadki, bo moje cykle są długie, nieregularne, nieprzewidywalne strasznie :o. Pewnie masz cykl bezowulacyjny albo mocno przesunęła Ci się owulacja - skoro teraz czujesz się jak przed okresem to jest to bardzo możliwe. Taki cykl ma prawo się przydarzyć od czasu do czasu, tym bardziej, że miałaś stresujący czas, byłaś chora itd. Lekarz na pewno rozjaśni o co chodzi.

  • fiemo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam w miarę regularne cykle. Bo wiadomo, że 1 albo 2 dni spóźnienia to nie spóźnienie... Kiedy byłam u pani doktor, to dowiedziałam się, że owulacja tuż tuż, ale chyba najwidoczniej nie, skoro @ nie mam do teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie pęcherzyk nie pękł z jakiegoś powodu.

  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam bardzo podobna sytuacje. Ostatnia miesiaczka 5 maja. a potem cisza. bol podbrzusza, bol piersi, test ciazowy negatywny. cykl trwal 54 dni i nagle @ sama przyszla 3 dni temu.

    dwa lata temu nie mialam cykl ktory trwal prawie 3 miesiace...na wizycie lekarz stwierdzil ze wszystko jest w porzadku i kazal czekac ( nie przepisal zadnych lekow bo to bylo pierwsze takie zdarzenie) i ewentualnie wrocic jakby przez kolejny miesiac @ nie przyszla, wtedy dostalabym leki na wywolanie.

    Mysle ze nie ma sie czym martwic. Takie cykle czasem sie zdarzaja. Oczywiscie jesli bardzo sie stresujesz z tego powodu to wizyta jak najbardziej wskazana - tak dla spokoju ducha. Pozdrawiam

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co @ przyszła?

  • fiemo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jutro byłam umówiona do lekarza. Dzisiaj rano zaczęłam plamić i pojawiła się krew, więc oczywiście odwołałam wizytę bo byłam przekonana, że przyszła @. Teraz już sama nie wiem co to było, bo plamienie ustaje, może @ się dopiero rozkręci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 20:05

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ