X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Progesteron na pocz膮tku ciazy. Porada 馃檹馃檹
Odpowiedz

Progesteron na pocz膮tku ciazy. Porada 馃檹馃檹

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
Oce艅 ten w膮tek:
  • Paula99 Kole偶anka
    Post贸w: 43 3

Wys艂any: 21 lutego 2023, 18:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Witam. Okres spoznia mi si臋 3 dni. Wczoraj wykona艂am test ci膮偶owy- pozytywny. Dzisiaj zrobi艂am bete i wysz艂a 422mlu/ml
    Za to progesteron wyszedl 16.70ng
    Czy taki progesteron nie jest za niski?

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 21 lutego 2023, 18:25

• Namisa Autorytet
    Post贸w: 3415 6967

Wys艂any: 21 lutego 2023, 18:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nie jest za niski, jest w normie. Je艣li nie towarzysz膮 ci plamienia czy b贸le brzucha to nie ma powodu do zmartwie艅 馃槉

15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 馃┑
    age.png
  • Paula99 Kole偶anka

Wys艂any: 21 lutego 2023, 18:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Namisa wrote:
    Nie jest za niski, jest w normie. Je艣li nie towarzysz膮 ci plamienia czy b贸le brzucha to nie ma powodu do zmartwie艅 馃槉

W艂a艣nie bardzo boli mnie brzuch. Rozmawia艂am z lekarzem rano, wtedy jeszcze nie mia艂am wynik贸w i mowil ze to normalne, poniewa偶 macica si臋 rozkurcza

• Namisa Autorytet

Wys艂any: 21 lutego 2023, 19:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Paula99 wrote:
    W艂a艣nie bardzo boli mnie brzuch. Rozmawia艂am z lekarzem rano, wtedy jeszcze nie mia艂am wynik贸w i mowil ze to normalne, poniewa偶 macica si臋 rozkurcza

No generalnie tak, trwa jeszcze proces zagnie偶d偶ania si臋 zarodka wi臋c mo偶na odczuwa膰 b贸le podobne do miesi膮czkowych - ka偶da z nas troch臋 inaczej to odczuwa. Lekarz mo偶e chcie膰 wdro偶y膰 jakie艣 wsparcie w postaci progesteronu naturalnego albo syntetycznego, cho膰 niekoniecznie. Nie ma si臋 co martwi膰 na zapas na tym etapie, sam wynik proga jest ok. Najlepiej poczeka膰 spokojnie do wizyty, a je艣li b贸le by si臋 jako艣 mocno nasila艂y to wtedy warto skonsultowa膰 si臋 nieco wcze艣niej 馃崁

age.png
  • Paula99 Kole偶anka

Wys艂any: 21 lutego 2023, 19:10

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Namisa wrote:
    No generalnie tak, trwa jeszcze proces zagnie偶d偶ania si臋 zarodka wi臋c mo偶na odczuwa膰 b贸le podobne do miesi膮czkowych - ka偶da z nas troch臋 inaczej to odczuwa. Lekarz mo偶e chcie膰 wdro偶y膰 jakie艣 wsparcie w postaci progesteronu naturalnego albo syntetycznego, cho膰 niekoniecznie. Nie ma si臋 co martwi膰 na zapas na tym etapie, sam wynik proga jest ok. Najlepiej poczeka膰 spokojnie do wizyty, a je艣li b贸le by si臋 jako艣 mocno nasila艂y to wtedy warto skonsultowa膰 si臋 nieco wcze艣niej 馃崁

Dzi臋kuj臋. Troch臋 mnie pocieszy艂a艣 馃槉
    My艣lisz 偶eby jeszcze powt贸rzy膰 bete czy wzrasta?
    Czy si臋 ju偶 nie denerwowa膰?

• Namisa Autorytet

Wys艂any: 21 lutego 2023, 19:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Paula99 wrote:
    Dzi臋kuj臋. Troch臋 mnie pocieszy艂a艣 馃槉
    My艣lisz 偶eby jeszcze powt贸rzy膰 bete czy wzrasta?
    Czy si臋 ju偶 nie denerwowa膰?

To zale偶y czy uwa偶asz, 偶e prawid艂owy przyrost ci臋 uspokoi, czy oczekiwanie na wynik dodatkowo zestresuje. Ja w ci膮偶y mia艂am tak膮 zasad臋 偶e bada艂am raz przyrost po 48 godzinach i wrzuca艂am w kalkulator przyrost贸w beta hcg 偶eby si臋 uspokoi膰 偶e prawid艂owo wzrasta. Potem ju偶 nie bada艂am 偶eby si臋 dodatkowo nie nakr臋ca膰 ;)

age.png
  • Paula99 Kole偶anka

Wys艂any: 21 lutego 2023, 19:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Namisa wrote:
    To zale偶y czy uwa偶asz, 偶e prawid艂owy przyrost ci臋 uspokoi, czy oczekiwanie na wynik dodatkowo zestresuje. Ja w ci膮偶y mia艂am tak膮 zasad臋 偶e bada艂am raz przyrost po 48 godzinach i wrzuca艂am w kalkulator przyrost贸w beta hcg 偶eby si臋 uspokoi膰 偶e prawid艂owo wzrasta. Potem ju偶 nie bada艂am 偶eby si臋 dodatkowo nie nakr臋ca膰 ;)
    Lekarz stwierdzi艂 偶eby wcale nie robi膰 bo wie 偶e przez to si臋 tylko denerwujemy. Ja te偶 mo偶e zrobi臋 przyrost po 48 godz i pizniej nie b臋d臋 robi膰

Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

艢luz szyjkowy, 艣luz z podniecenia, wydzielina z pochwy, up艂awy - jak odr贸偶nia膰?

艢luz szyjkowy to bardzo wa偶ny wska藕nik kobiecej p艂odno艣ci. Jak odró偶nia膰 poszczególne rodzaje 艣luzu? Czym ró偶ni si臋 naturalny 艣luz szyjkowy od 艣luzu wynikaj膮cego z podniecenia? Czym s膮 up艂awy i kiedy warto zg艂osi膰 si臋 do lekarza? Jak zapisywa膰 poszczególne rodzaje 艣luzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WI臉CEJ

6 sk艂adnik贸w, kt贸re mog膮 wesprze膰 Twoj膮 p艂odno艣膰 i zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋!

Dowiedz si臋, które sk艂adniki s膮 wa偶ne i istotne w kontek艣cie p艂odno艣ci. Jakie produkty mog膮 zwi臋ksza膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋 i tym samym przy艣piesza膰 starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 sk艂adników wspieraj膮cych p艂odno艣膰!

CZYTAJ WI臉CEJ

Ci膮偶a po 40 - jak zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋

Czy starania o ci膮偶臋 po 40 roku 偶ycia ró偶ni膮 si臋? Na co zwróci膰 uwag臋 i jak zwi臋kszy膰 swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwi臋kszenie szans na zaj艣cie w ci膮偶臋 po 40 roku 偶ycia. 

CZYTAJ WI臉CEJ