X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna
Odpowiedz

Prolaktyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam już 45 lat i staramy się z mężem o 2 dziecko. Wydaje mi się, że mam problem z wysoka prolaktyną. Kilka lat temu lekarz próbował ją leczyc ale doszedł do wniosku, że jak nie mam żadnych dolegliwości z tym związanych to nie ma potrzeby. Mam bardzo regularne miesiączki, żadnych boleści w trakcie itp. Jedynie jak nacisnę sutek to pokazuje się biała wydzielina ale tylko ja nacisnę sama nie leci. Czy jeśli oprócz tej wydzieliny, i to po naciśnięciu, nie mam żadnych dodatkowych objawów wysokiej prolaktyny , to czy mam się nią niepokoić? W tym miesiącu zaczęłam na wszelki wypadek brać Castangus. Coś mi poradzicie? wiem, wiem przede wszystkim lekarz :)

    Farida
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadac prl od 2=5 dc.

    Farida lubi tę wiadomość

  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, rozumiem, że podałaś poniżej normę, w której powinna się mieścić. Dziwi mnie jedynie, że w sumie nie mam problemów z cyklem, mam owulację nie mam napięć przedmiesiączkowych , jedynie ta drobna wydzielina i do tego brak jakichkolwiek obrzęków piersi......
    aszka wrote:
    Zbadac prl od 2=5 dc.

    Farida
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie norma

    2-5 dc (dzień cyklu) :-)

    Mimbla lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam wysoka prolaktyne.PCOS.Nie leczyłam tego,i tego. I udało mi się z partnerem w 1 cyklu staran
    Ale zbadaj tak jak dziewczyny tu piszą.
    Ponać jak się wydziela coś z piersi to jest problem z prolaktyną.Ja nie miałam takiego przypadku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 00:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam za wysoka i nie moglam zajsc, dostalam bromergon na obnizenie i od razu wie udalo;) takze biegnij na badania :)

  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cześć! ! Bardzo bym prosiła o odpowiedz,jestem przed pierwsza IUI,jestem po miesięcznej kuracji bromergonem i moje prolaktyna spadła z 25 do 5,64,jeden lekarz mówił ze nie trzeba jej zbijac,drugi miał podobne zdanie ale zdecydował się przepisać pół tbl bromergonu,denerwuje się teraz ze z tego cyklu nici,czy ta prolaktyna nie jest za niska? ?? Norma jest od 4,79

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to mam na imię Ania i staram się już 17 miesiac

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim mieście jest ta szkoła prolaktyny gdzie wogole nie bierze się pod uwagę wyniku po obciążeniu, n a czczo kiedyś miałam 25 a po obciążeniu ponad 170

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Trz mam problem z prl. Tefaz sie odchodzi od badania po obciazeniu. Ja chodzilam do roznych lekarzy i zawsze kazali badan 7 dni po owu. Dodam , ze trz nie mam zadnych objawów , regularne miesiaczki itd , a jednak prl sie coagle waha.
    Pozdrawiam

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka ja też żadnych objawów, cykle bez żadnych leków tak po 32 dni,wiec niby troszkę wydłużone. Jestem też chodzącym stresem a PRL to hormon stresu.jestem 2 miesiące po laparoskopii i miesiąc temu miałam idealny cykl,wielka szansa,urosły pęcherzyki po clo,podany zastrzyk, ale był taki stres w okresie starań, tak nam zależało, ze pęcherzyki wcale nie pekly i zrobiła się cysta,być może stres spowodował wyrzut PRL która zablokowała owu... może po tym Bronku będzie inaczej choć boje się ze teraz jest za niska

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ