X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna-kiedy można?
Odpowiedz

Prolaktyna-kiedy można?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybieram się na kolejne badania w ten piątek. Chce m.in. zbadać prolaktynę, ALE. Kończę robotę o 8.00 rano w piatęk, a będę po 12 godzinnej służbie. Czy jest sens badać prolaktynę tego dnia rano kiedy skończę pracę?

Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prl najlepiej badać rano,;na czczo kiedy jest się spokojnym i wypoczętym. Po 12 h pracy to nie ma najmniejszego sensu;)

• Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry że zakładam nowy temat, ale obecnie nie mam czasu szukać wątku. Nie mam zamiaru w nocy się przemęczać, ale chyba masz rację że nie ma to sensu tego dnia...

Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ