X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna-kiedy można?
Odpowiedz

Prolaktyna-kiedy można?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybieram się na kolejne badania w ten piątek. Chce m.in. zbadać prolaktynę, ALE. Kończę robotę o 8.00 rano w piatęk, a będę po 12 godzinnej służbie. Czy jest sens badać prolaktynę tego dnia rano kiedy skończę pracę?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prl najlepiej badać rano,;na czczo kiedy jest się spokojnym i wypoczętym. Po 12 h pracy to nie ma najmniejszego sensu;)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry że zakładam nowy temat, ale obecnie nie mam czasu szukać wątku. Nie mam zamiaru w nocy się przemęczać, ale chyba masz rację że nie ma to sensu tego dnia...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ