X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prośba o słowa otuchy
Odpowiedz

Prośba o słowa otuchy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Limbo Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam za sobą ponad 3lata starań zakończone dotychczas 3 porażkami (I ciąża - luty 2020 zakończona poronieniem w 11 tyg; II ciąża -grudzień 2020 - biochemiczna, beta 27 i potem spadek; III ciąża - sierpień 2021 - biochemiczna, beta max 30 i znowu spadek).

    Aktualnie jestem dzień przed miesiączką, beta hcg z 20.12- 57,7 powtórzona 22.12 - 149, progesteron aż 53.
    Od pozytywnego testu mam wdrożoną luteine oraz neoparine.
    Jutro idę na 3 betę ale mam też pytanie.
    Czy któraś z Was będąc w ciąży w terminie okołookresowym miała objawy ze strony podbrzusza jak na okres? Czy miałyście bóle ni to kłujące ni to kolkowe w dole brzucha? Jajniki bolą naprzemiennie, momentami naprawdę mocno, w krzyżu uczucie wypisz wymaluj jak przed okresem, czasami nieprzyjemne skurcze i wzdęcia?
    Chciałabym się nieśmiało cieszyć, ale nie potrafię zbytnio, zwłaszcza, że słyszałam opinie, że w prawidłowej ciąży brzuch nie powinien boleć. Wziełam dwie nospy ale nie czuje większej poprawy. Czy która z Was tak miala i mimo to było wszystko dobrze z dzieciątkiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2021, 20:11

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6028 3927

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limbo na samym początku brzuch mnie bolał jak na @. Dość mocno. A jajnik z prawej strony tak mocno kuł że ciężko było mi normalnie funkcjonować. Nospą nie pomagała. Po 8 tyg kłucie jajnika przeszło. A brzuch nadal pobolewa. Narazie mój bejbik ma się dobrze

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Limbo Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka, bardzo dziękuję za odpowiedź.
    U mnie stres będzie zawsze bo mimo masy badań (łącznie z immunologią) teoretycznie nie znaleziono przyczyny niepowodzeń. Miałam lekkie odchylenia białka s ale po suplementacji wit b metylowanymi wszystko idealnie. Neoparin zalecił hematolog nieco na wyrost (na wszelki wypadek).
    Daje ten ból w kość niestety...

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limbp, mnie też bolał brzuch jak na okres, ale był też inny ból, taki kłujący jak piszesz (tak że ja już przed terminem spodziewanej @ byłam prawie pewna jak będzie wynik testu). Do teraz mnie pobolewa, ale już rzadziej, ale długo bolał całkiem mocno. Czytałam, że w okolicy pominiętych okresów brzuch boli mocniej, może coś w tym być.
    Trzymam mocno kciuki za Twoją ciążę ✊✊ Wiem, że obie odetchniemy dopiero gdy przytulimy swoje dzieci, ale ten nieustanny lęk jest wpisany w ciążę po wieloletnich staraniach i musimy do tego przywyknąć. Ja do tej pory nie potrafię się cieszyć, jestem totalnie zablokowana przez ten strach...

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ