X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne proszę o interpretacje wykresu
Odpowiedz

proszę o interpretacje wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie rozumiem co się dzieje ...

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 października 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno powiedziec.Mierzysz nie od poczatku cyklu i o różnych godzinach,a ten skok teraz może jeżeli masz bardzo długie cykle ,to to owulka.Nie wiem jak Ci pomóc .A może skocz do gin na usg?

    Andzia33
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 października 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie! pomóżcie, ponieważ nie znm się na tych wykresach a mam dziwny ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam dziwny wykres, przynajmniej tak mi sie wydaje. niby zielone swiatalko jest ale owu nie ma :( nie wiem o co chodzi...dodam ze temperature mierze codziennie rano o tej samej porze.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 października 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ze jest zielone światełko jest tylko informacją zę zaczynają się dni płodne, tak dobrze przeczytałyście dni płodnych jest kilka jak to nazywają nie które Dzioewczyny "otwiera się okienko transferowe"...

    ale zeby wykres był miarodajny i faktycznie pokazywał Nam dni płodne musi być spełnionych kilka warunków jednym z nich to mierzenie temp a drugim obserwacje śluzu są i kolejne punkty ale o tym juz przeciez wiecie...

    pamiętajcie też ze wykres Wam nie powie kiedy dokładnie macie owulkę to mozecie wyznaczyc na podstawie monitorignu cyklu...

    wykres jest bardziej poglądowy zeby mniej więcej wiedzieć kiedy co i jak jeśli już jest zaobserwowanych kilka cykli można zobaczyć pewne podobieństwa i juz wtedy mniej więcej można określi jaką ma się długą drugą faze i kiedy mniej więcej dochodzi do owulacji...

    ulek lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ