X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o pomoc czy to poronienie
Odpowiedz

Proszę o pomoc czy to poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Camii97 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny pomóżcie. Mieszkam w Anglii. Poroniłam już dwa razy w 4 i 6 tygodniu ciąży. Jak wiadomo tutaj nie dają leków na podtrzymanie ciąży itd aż do 16 tygodnia... :( miesiączkę miałam 19 stycznia, trwała około 6 dni tyle co zwykle, z partnerem sypialismy bez zabezpieczenia (kończył we mnie). Dostałam miesiączkę teraz 22 lutego, opóźniona (robiłam test był negatywny dwa dni po opóźnieniu) bardzo bolał mnie brzuch, oraz plecy, cholernie bardzo. Miesiączka była bardzo obfita, skończyła się a po niej dostałam brązowe plamienie, przypominające kal, a po tym śluz bardzo się ciągnący z krwią przez trzy dni (mam nadal) . Wczoraj próbowałam uprawiać seks ale mnie bardzo bolało.. teraz boli mnie podbrzusze . Co to może być? Czy to mogło być poronienie ? Czy miała któraś z was podobna sytuacje ? Bardzo się boje .

  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda,ze nie zrobilas bety wtedy na pewno by wyszlo,czy jesteś w ciąży. Nie wiem kochana może masz zapalenie pęcherza dlatego boli cie podbrzusze? Jest duzo mozliwosci. Mam nadzieje ze to nie bylo poronienie. Lepiej wybrac się do ginekologa.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Camii97 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 marca 2018, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie pęcherza wykluczam, znam ten bol doskonale , miałam nie raz. Idę w poniedziałek się zarejestrować chociaż wątpię ze coś mi konkretnego powiedzą, przejechałam się już na nich kilka razy :(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 marca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wyjaśniło się wszystko ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze Ci torbiel lub cysta pekla.najlepiej isc do ok pl gina
    lekarz gp tylko Cie skieruje do maternity hospital na scan i tak

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli mialas 2 poronienia pod rzad i starasz sieo baby to trzeba zrobic komplet badan
    polecam samolot do Pl do ok gina
    ja tak zrobilam.np w Poz Pani Dr Bieganska mi pomogla

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Camii97 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam dwóch poronień pod rząd, pierwsze miałam półtora toku temu a drugie w październiku. Nic się nie wyjaśniło, trafiam chyba na złych lekarzy. Stwierdził ze takie miesiączki są , nie ma co badać i mam obserwować swój organizm . Ale wczoraj o dziś robiłam dwa testy ciążowe i pozytywne !!!!! ☺️☺️☺️☺️☺️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ