X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o radę
Odpowiedz

Proszę o radę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 28 listopada 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dzisiaj byłam ma monitoringu 10 dc i endometrium 4,6 cm czy do owulacji urośnie jeszcze owulacje mam 14 dc , cykle mam teraz 28 29 dni . Do tej pory moje endo miało max 4 cm i noe było więcej przed owulacja a teraz 4,6 cm czy jest nadzieja ze przed 4 dno urośnie jeszcze

    Aneciulka1989
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1897

    Wysłany: 29 listopada 2023, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś pewna tej owulacji za 4 dni? Może w tym cyklu akurat Ci sie trochę przesunie?
    No i pytanie skąd taka zmiana w endo.
    Nie masz opisu, także muszę zapytać, miałaś jakąś stratę/lyzeczkowanie?

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 29 listopada 2023, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A jesteś pewna tej owulacji za 4 dni? Może w tym cyklu akurat Ci sie trochę przesunie?
    No i pytanie skąd taka zmiana w endo.
    Nie masz opisu, także muszę zapytać, miałaś jakąś stratę/lyzeczkowanie?
    Lekarz ma monitoringu stwierdził po wielkości pęcherzyka ze powinien pęknąć w sobotę i robię testy owulacyjne wiec zobaczymy . To jest mój drugi cykl jak pije zioła ojca sroki może to pomogło i migdały orzechy czerwone wino olej z wiesiołka . Miałam zabieg łyżeczkowania 1 października poroniłam w 5 tyg i taka jestem w szoku ze mam najlepsze endometrium jak do tej pory i jeszcze zamiana jaka u mnie wystąpiła to długość okresu do tej pory miałam 1 dzień i nie potrzebowałam nawet podpaski a ostatni okres 19 listopada miałam 4 dni i był obfity

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 29 listopada 2023, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak się zastanawiam czy próbować w tym cyklu jak mam takie endo czy poczekać ? Bo lekarz mówił żebyśmy się starali w weekend . Boje się ze znowu poronie przez cienkie endometrium

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 29 listopada 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ????

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7479 7680

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4,6 cm? Chyba mm. Nie zadawaj pytań czy urośnie, bo tego nie wie nikt 🙈 monitoring powinnaś prowadzić do potwierdzenia owulacji. Jeżeli masz 14 dc, to jeszcze przynajmniej dwa razy powinnaś mieć usg. I wtedy po potwierdzonej owulacji lekarz powinien powiedzieć, czy endometrium jest dobre, czy nie. Po owulacji powinno być powyżej 8mm.

    https://matkamimowszystko.pl/jak-poprawic-grubosc-endometrium-26-sposobow/

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ