X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PRZEGRODA CALKOWITA
Odpowiedz

PRZEGRODA CALKOWITA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasiaP77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 maja 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usunięciu przegrody u prof Artur ludwin z Krakowa marzec 2021 r teraz będę mieć 4 balonikowanie czy są tutaj pani które usunęły przegrodę i szczeliwie zaszły w ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 20:24

  • Omegi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 10 maja 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, też mam przegrodę całkowitą. Za tydzień mam zabieg usunięcia przegrody również u dr Ludwina. W innych wątkach dziewczyny pisały, że udało im się zajść w ciążę i donosić, także jest dla nas duża szansa. Jeśli mogę zapytać jak się czułaś po zabiegu i jak często miałaś balonikowanie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ