Forum Starając się - ogólne pytanko o owulke
Odpowiedz

pytanko o owulke

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 8 grudnia 2017, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy pojawienie się płynu w zatoce Doouglasa potwierdza owulacje?
    Pytam ponieważ podczas monitoringu owulacji lekarz stwierdził płyn ale pecherzyk jakby zmalał do 13 mm. 4 dni wczesniej mial wielkość 21mm i nie było widać nigdzie żadnego płynu.

Paulenka91
  • eViK_90 Koleżanka

Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobnie tak, ale my możemy sobie tutaj gdybać. Raczej zostałabym przy tym co powiedział Ci lekarz, bo domyślam się, że odpowiedział na Twoje pytanie...

Aczkolwiek dziewczyny pisały kiedyś o różnych przypadkach, odsyłam do wątku poniżej...
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/plyn-w-zatoce-douglasa,208.html

:)

• Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz bo zobaczeniu płynu stwierdził że była owulka a ten pęcherzyk to mógł być drugi. Ale nadal zamartwiam się

Paulenka91
  • Britty Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2017, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz zbadać progesteron we krwi i wszystko bd wiadomo. Pęcherzyk raczej nie maleje, raczej mogl urosnąć drugi :)

02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 9 grudnia 2017, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź chyba tak zrobię i zbadam progesteron

Britty lubi tę wiadomość

Paulenka91
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś miał podobnie?

Paulenka91
  • Britty Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2017, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzysz temp? Temp daje miarodajny wynik. Jesli zauważysz wzrost temp który bedzie sie utrzymywał tzn,ze na pewno doszlo do owulacji :)

02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 9 grudnia 2017, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierze. 3 dni pod rząd tylko teraz zmierzyłam utrzymuje się 37, ale nie mierzyłam cały cykl. Dzięki Britty :)

Paulenka91
  • kayama Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2017, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, czy wykres ze wzrostem temperatury daje gwarancję owulacji i pęknięcia pęcherzyka? Bo jestem dzisiaj w szoku, wyszła mi potwornie wysoka prolaktyna a wg Ovufriend i zgodnie z wykresem temperatury pokazało mi owulację. Poza tym nie mam żadnego problemuy z nieregularnością miesiączek, z krwawieniami, żadnego bólu piersi czy innych dziwnych objawów. Nie wiem co jest grane...

n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 9 grudnia 2017, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile Ci wyszła?

Paulenka91
  • Zosia_wop Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2017, 23:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym progesteronem to rożnie bywa, ja badałam w cyklu kiedy udało mi sie zajsc w ciąże i wyszło cos koło 5, wiec byłam wręcz pewna, ze do owu nie doszło, a jednak...

hchy0tc79jyv0psk.png

https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Paulenka91 Debiutantka

Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej odczekać i zrobić test ewentualnie betę :)

Paulenka91
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego