X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozgrzewanie organizmu podczas starań
Odpowiedz

Rozgrzewanie organizmu podczas starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio będąc na wizycie u ginekologa, lekarz powiedziała mi że podczas starania się o dziecko należy rozgrzewać organizm i jak najmniej schładzać, tzn. pić w ciągu dnia jak najwięcej gorących płynów np. Herbaty, a jak naniej zimnej wody/napojów. Powiedziała też, że jest to fakt często pomijany a tak naprawdę bardzo istotny.
    Czy spotkałyście się kiedyś z taką opinią?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie o.O wręcz przeciwnie w przypadku faceta należy go schladzac;)

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu akurat chodziło o kobietę :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę. A jakie jest medyczne potwierdzenie tej teorii?

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak kiedyś w necie przeczytałam, że kobiety częściej mają orgazm jak uprawiają sex w skarpetkach :P

    zielarka lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    to tak jak kiedyś w necie przeczytałam, że kobiety częściej mają orgazm jak uprawiają sex w skarpetkach :P
    Ale fajna teoria, muszę zapamiętać :D

    FITop1.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 1 maja 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia czy jest jakieś medyczne potwierdzenie tej teorii.
    Ginekolog tłumaczyła, że rozgrzewanie organizmu od środka, np. herbatą może pozytywnie wpłynąć na owulację.
    Przy następnej wizycie dopytam :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 maja 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o rozgrzewanie organizmu to warto poczytać o kuchni pięciu przemian. Faktycznie wychłodzone organy wewnętrzne źle pracują jednak nie można przesadzić ponieważ nadmierne gorąco jest dla organizmu również szkodliwe. Polecam poczytać na ten temat ale bez wątpienia jest to temat rzeka a ja nie czuje sie na tyle kompetentna żeby komuś coś w tym temacie radzić. Mogę tylko powiedzieć ze nie chodzi o to żeby pić jakiekolwiek ciepły płyn, herbata zielona i czarna np. działa na organizm ochładzająco. Ogromną rozgrzewającą siłę ma za to kasza gryczana. Ale jeśli w organizmie jest nadmierne gorąco to można sobie tylko zaszkodzić dokładając go z pokarmem.

    Także to co poleca Ci ginekolog jak najbardziej tak ale z głową i odpowiednimi metodami.

    julita lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ