X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rwa kulszowa zawsze przed miesiączką
Odpowiedz

Rwa kulszowa zawsze przed miesiączką

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie staraczki! Czy miewacie pobolewania typu rwa kulszowa na kilka dni przed @ ? Zawsze ból od krzyża przez pośladek. Ja niestety tak mam od prawie 2 lat. Czytałam ze to mogą być objawy endometriozy lub jakieś zrosty. Stram się ok 4 lat i w tym niestety dwie ciąże stracone w pierwszych tygodniach. Endometriozy raczej nie mam, a za to bardzo skąpe miesiączki. Nie mam pojęcia dlaczego zawsze w tym okresie te bóle występują ! Ma któraś tak ?

    Mika
  • ata114 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Witajcie staraczki! Czy miewacie pobolewania typu rwa kulszowa na kilka dni przed @ ? Zawsze ból od krzyża przez pośladek. Ja niestety tak mam od prawie 2 lat. Czytałam ze to mogą być objawy endometriozy lub jakieś zrosty. Stram się ok 4 lat i w tym niestety dwie ciąże stracone w pierwszych tygodniach. Endometriozy raczej nie mam, a za to bardzo skąpe miesiączki. Nie mam pojęcia dlaczego zawsze w tym okresie te bóle występują ! Ma któraś tak ?
    Mam tak samo,jutro mam dostać @ a od 3 dni mam takie bóle w dole pleców że wczoraj płakałam żadne leki nie pomagają też nie wiem co to jest mówiłam nie jednemu ginekologowi ale każdy mi mówi że tak może być przed miesiączką i sama bym chciała wiedzieć o co chodzi bo strasznie to uciążliwe jest

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 2 lipca 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rwa kulszowa może podobnie boleć jak zapalenie pęcherza

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ