X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sķąpy okres
Odpowiedz

Sķąpy okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olax94 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 lutego 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa mam 27 lat staramy się o dziecko.
    W sobotę dostałam okres ale był inny niż zawsze zawsze mam bardzo obfity a tym razem jest skąpy gdybym nie wymieniała podpaski to by starczyła na cały dzień w sobotę też miałam straszny bol jajników .
    Wczoraj zrobiłam test popołudniu ale wyszedł negatywny więc to raczej nie ciąża dziś jest 3 dzień okresu ale nadal jest skąpy jestem słaba cały czas zmęczona.Moze ktoś z was miał podobną sytuację?

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 28 lutego 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję zbadać tarczycę tj. TSH, ft4 i fT3 oraz żelazo+ ferrytynę (ferrytynę i żelazo nie podczas okresu).
    Ja ogólnie mam dosyć skąpe miesiączki, ale przy mocno zaburzonej pracy tarczycy to już w ogóle prawie nic nie było plus bardzo złe samopoczucie.
    Możliwe, że u Ciebie to też z powodu tarczycy, trzeba sprawdzić.

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Olax94 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 lutego 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będę w Polsce i wykonam wszystkie badania mam nadzieję że to nic poważnego.

  • KiniuśiKinio Autorytet
    Postów: 263 265

    Wysłany: 28 lutego 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z hannah_92 może to być przyczyną ponieważ u mnie jest podobnie.. jestem w niedoczynności tarczycy po radiojodzie, TSH cały czas wariuje, raz dobrze raz źle, i z badań wyszła bardzo niska ferrytyna. A okres wygląda tak że jeden dzień jest normalnie,ale nie dużo, nawet mało boleśnie, drugi już o połowę mniej niż pierwszego dnia a trzeciego już plamie tylko. Na tarczycę choruje już prawie 20 lat, nigdy nie miałam obfitych miesiączek .

    Starania o pierwsze maleństwo - w oczekiwaniu na Boży cud 🙏

    Ja : Graves Basedowa ➡️operacyjne usunięcie tarczycy ➡️leczenie radiojodem ➡️ niedoczynność - euthyrox
    TSH 0,866 ( październik 2023)

    On : jakość nasienia do poprawy
    Sierpień 22/ grudzień 22/ sierpień 23/ grudzien 23
    Koncentracja/ 3mln /12mln/ 7mln/ 5mln
    Ilość w próbie/ 13mln /94mln/ 37mln/ 25mln
    Ruch postępowy/ 25% / 24%/ 18%/ 55%
    Prawidłowa budowa/ - / 4%/ 6%/ -

    IUI
    *12.12.23 - 10mln, 80% ❌️
    * 01.24 - ?
  • Olax94 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 lutego 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pierwszy raz w tym miesiącu tak mam że taki skąpy lekkie plamienie .
    Ok sprawdzimy to

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ