Forum Starając się - ogólne Sierpniowe Staraczki - testujemy we wrześniu!
Odpowiedz

Sierpniowe Staraczki - testujemy we wrześniu!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • IZOSTAR Przyjaciółka

Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Siedzę tu już od dobrych kilku miesięcy i czaję się by coś napisać.
    Nadszedł ten czas by to zrobić więc piszę :-)
    Jak tam Wasze starania? Ja od wczoraj mam płodne dni, w perspektywie 2 dni będzie ovu więc znów zaczynamy "jechać z tematem" :-) hehe
    Staramy się już 6 cykl, mam nadzieję, że będzie szczęśliwy...
    A jak tam u Was?

6sutdqk3wg6v2a8v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejna osoba ktora powiela watek...jest juz wrzesniowe testowanie..zanim założycie watek sprawdzajcie czy takowego nie ma....

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/powakacyjne-niespodzianki-czyli-wrzesniowe-testowanie-2016,10797,54.html

• IZOSTAR Przyjaciółka

Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki, nie zauważyłam, a szukałam :-)

6sutdqk3wg6v2a8v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego