X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

sluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu ja Wam glowe zawracam ;)

    od paru dni mialam sluz rozciagliwy. dzis rowniez mam rozciagliwy, ale tez bardzi duuuzo kremowego. nigdy wczesniej nie mialam tak duzo kremowego, co teraz. dziwne to, bo i rozciagliwy odnotowalam. testy ovu mam pozytywne, wiec wiem ze ovu sie zbliza.
    co moze oznaczac ten sluz. szukalam na google, ale odp. ktore otrzymywalam, to infekcja ;) (watpie) lub ciaza( tez nie, bo dopiero dni plodne mi sie zaczely)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to być objaw dojrzewającego/pękającego pęcherzyka Graffa, może też byc to objaw rozpulchnionej śluzówki. Czekaj sobie spokojnie na dalszy rozwój sytuacji.

    FITop1.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odp.

    dzis juz wiecej mam sluzu kremowego niz rozciagliwego. poobserwuje jeszcze ten i kolejny cykl i jesli tak dalej bedzie, to chyba pojde do lekarza, jakies badania hormonow zrobic

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszka ja tak mam od dluzszego czasu ale gin w moim przypadku mowi ze nie ma sie czym martwic bo hormony reguluje a ze sluzem od pewnego czasu mam powazny problem albo brak albo kremowy a teraz kremowo rozciagliwy

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm.. u mnie po owulacji zaczął się kremowy śluz (chyba prawidłowo) ale w ciągu dnia (dwa dni pod rząd) pośród kremowego śluzu znalazłam znowu nitki rozciągliwe i przezroczyste jak kurze jajo

    Zastanawiam się, czy to możliwe - bo Ovu napisalo mi, że wiarygodnośc mojej owulacji w danym dniu może być zachwiana ze względu na wystąpienie ponownie śluzu płodnego... nic już z tego nie rozumiem...
    W zasadzie to było tylko po jednej nitce przez dwa dni - ale zgodnie z zasadami zawsze wpisuję na wykresie najbardziej płodny śluz z danego dnia...

    ehh... mój cykl wogóle jest jakiś dziwny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 08:05

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ