X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne śluz w ciąży
Odpowiedz

śluz w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • starająca33 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 6 tygodniu ciąży i pojawił się śluz - czy to normalne?

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam nigdy w ciąży ale trochę się naczytalam i wydaje mi się że śluz w ciąży to jak najbardziej normalna sprawa.. Zależy jeszcze jak on wygląda.
    Pozdrawiam

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ