X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźniający się okres po torbieli i antykoncepcji
Odpowiedz

Spóźniający się okres po torbieli i antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wikaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Na początku listopada zdiagnozowano u mnie torbiele 5cm. 7.11 zaczął się pierwszy dzień miesiączki i z tym początek brania tabletek antykoncepcyjnych Vibin aby zwalczyć torbiele. Miesiączka skończyła się 12.11. Równo w dni płodne zaczęło się u mnie krwawienie 16-22.11 przy braniu tabletek. Tabletki odstawiłam 19.11 torbieli nie ma. Dzisiaj 14.12 a okres spóźnia mi się już 8 dni. Co może być tego powodem doradzacie ?

  • Wikaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ