X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej
Odpowiedz

staraczki po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy są wśród Was dziewczyny, które na przykład tak jak ja po pierwszej ciąży założyły sobie wkładke wewnątrzmaciczną i teraz starają się o zajście w drugą ciąże po wyjęciu? podzielmy się wspólnie spostrzeżeniami, radami itp.
    Ja założyłam sobie wkładke mirena 3 lata temu w lutym 2013 roku. W czerwcu 2016 roku zdecydowałam się wyjąć wkładke i starać się o drugie dzieciątko. Dodam ze cały czas przez ten okres co wkładke miałam, normalnie dostawałam miesiączki. Po usunięciu wkładki, okres spóznił mi się o 3-4 dni według planu. Teraz w drugim cyklu staralismy się z mężulkiem o dzieciątko. Jak myślicie łatwo będzie zajść mi w ciąże a może jednak organizm musi sie zregenerować i dopiero. Mój ginek stwierdził że od razu mozna próbowac i nie ma przeszkód, bo organizm normalnie powraca do płodości. A jakie są Wasze doświadczenia?

    35 lat, 2 ciąża
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hallo nie ma nikogo kto miał wkładke wczesniej a teraz stara się o bejbi?

    35 lat, 2 ciąża
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ