Forum Starając się - ogólne staraczki po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej
Odpowiedz

staraczki po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • magnolia82222 Autorytet
  Postów: 372 124

  Wysłany: 11 sierpnia 2016, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, czy są wśród Was dziewczyny, które na przykład tak jak ja po pierwszej ciąży założyły sobie wkładke wewnątrzmaciczną i teraz starają się o zajście w drugą ciąże po wyjęciu? podzielmy się wspólnie spostrzeżeniami, radami itp.
  Ja założyłam sobie wkładke mirena 3 lata temu w lutym 2013 roku. W czerwcu 2016 roku zdecydowałam się wyjąć wkładke i starać się o drugie dzieciątko. Dodam ze cały czas przez ten okres co wkładke miałam, normalnie dostawałam miesiączki. Po usunięciu wkładki, okres spóznił mi się o 3-4 dni według planu. Teraz w drugim cyklu staralismy się z mężulkiem o dzieciątko. Jak myślicie łatwo będzie zajść mi w ciąże a może jednak organizm musi sie zregenerować i dopiero. Mój ginek stwierdził że od razu mozna próbowac i nie ma przeszkód, bo organizm normalnie powraca do płodości. A jakie są Wasze doświadczenia?

  35 lat, 2 ciąża
 • magnolia82222 Autorytet
  Postów: 372 124

  Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hallo nie ma nikogo kto miał wkładke wczesniej a teraz stara się o bejbi?

  35 lat, 2 ciąża
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ