X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Staraczki z Wielkiej Brytanii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 24 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,
    Przeszukiwałam różne fora i nie znalazłam takiego wątku.
    Zaczynam poszukiwać polskiego gina ale takiego z polecenia:) ,najchętniej w Grays ( Essex) bo nie chce mi się dojeżdżać do Londynu a i brytyjscy lekarze są trochę dziwni.
    Jestem w UK sumie już prawie 3 lata ale "przeglądy" robiłam sobie w PL jak przyjeżdżałam u mojego super doktorka Piotrowskiego, prowadził mi moje 2 ciąże zanim się wyprowadziliśmy..... no ale zaczynamy poważnie podchody do ciąży więc warto kogoś dobrego poszukać ;)
    Czekam na wpisy

    AdaEva lubi tę wiadomość

  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 25 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem w Oxfordshire. Niedaleko mam polska porad nieba Coventry. Natomiast cokolwiek się dzieje to wsiadam w samolot do Pl.
    Od kilku dni jestem w stanie wojny zNAS.

    Greta2017 lubi tę wiadomość

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 26 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dzięki za posta, ja nie mam teraz możliwości latać do PL więc muszę znaleźć sensownego gina. Tym bardziej,że wczoraj dowiedzieliśmy się,że mąż będzie miał przenosiny swojego wakatu więc twardo siedzimy teraz na miejscu :(

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 26 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Fajnie ze zalozylyscie watek w UK ja mieszkam w Londynie
    Staramy sie o dzidzie od 2 lat i wiem o czym mowicie apropos NHS tez ich nie lubie od roku jestem pod kontrola kliniki nieplodnosci przy NHS i to jest maskra straszna strata czasu ale co mam zrobic nie mam za bardzo wyjscia mam tylko nadzieje ze sie moze wkoncu uda dlatego sie ciesze ze trafilam na ten portal moze jakos sie uda dzieki tym porada i wykresom bo szczerze nikt z nich jeszcze tzn w klinice mi nie powiedzial dlaczego nie moge zajsc od 2lat wiec caly czas wierze ze zajde naturalnie w tym roku skonczylam 35lat i staramy sie o nasze pierwsze dziecko strasznie sie boje ze to wszytsko za pozno ale dlugo nie moglismy sie zdecydowac na dzieci jak to zycie duzo zakretow i problemow niesty powoli zaczyna mnie dopadac depresja z tego powodu a czasem mam wrazenie ze faceci nie dokonca rozumieja jaki to dramat dla kobiety jak nie moze zajsc tym bardziej ze on jest super zdrowy i z naprawde dobra speama bo przebadalismy

    A u was jak to wyglada
    Pozd

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ