X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARAJĄCE SIĘ WARSZAWA
Odpowiedz

STARAJĄCE SIĘ WARSZAWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaEm Koleżanka
    Postów: 42 93

    Wysłany: 16 września 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy macie jakiegoś ginekologa z Warszawy który przyjmuje w ramach NFZ i jest warty polecenia?? Ja szukam kogoś takiego bo chciałabym sobie zrobić badania. Hormony, USG i takie tam. Polecicie kogoś??

    oar83e3kwtr09ifz.png
  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 30 października 2013, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno odradzam dr. krajewskiego z elekcyjnej jest niemiły i trudno się z nim dogadać. 25listopada idę do p. Korneli Tomaszewskiej z Płockiej poleciła mi ją moja ogólna zobaczymy :) moja koleżanka idzie 5 listopada więc pierwsza da znać czy jest spoko i wtedy napisze o niej. pozdrawiam

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 30 października 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja ostatnio odkryłam cudownego lekarza z którym nareszcie moge porozmawiać o wszystkim i przyjmuje w ramach NFZ nazywa się Wojciech Laskowski i przyjmuje na Remiszewskiej 14 na Targówku. Polecam zrobił na mnie naprawde dobre wrażenie.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 października 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie przydalby sie jakis normalny gin ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 30 października 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo Jak fajnie, że warszawa powstała :)
    niestety nie mogę pomóc, nie wierzę publicznym ginekologom :(

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 5 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co miesiąc będę uparcie reklamowała spotkania w Duszpasterstwie niepłodnych małżeństw w Warszawie.
    Może komuś pomogą. Mi pomogły.

    "Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.00 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

    Najbliższa Msza święta 9.03.2014 o godz. 15.00. Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki."

    Bardzo polecam tę Mszę a także spotkanie, które odbywa się po niej. Dużo rozmawiamy, możemy usłyszeć wiele cennych wskazówek nt. leczenia a także po prostu po przebywać wśród osób, które dobrze rozumieją na czym polega nasz problem.
    Pojawiają się też małżeństwa dotknięte niepłodnością wtórną (posiadające już biologiczne dzieci) oraz takie, które zdecydowały się na adopcję.
    Niestety problem niepłodności boli zawsze niezależnie od okoliczności, więc wszyscy są mile widziani.

    W razie pytań chętnie odpowiem na priv.

    atdck6nlmznf5qze.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ