X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się już 5 lat...
Odpowiedz

Staramy się już 5 lat...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marianka Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pisze bo nie wiem już co myśleć. Staramy się o dzieciątko już około 5 lat, zrobiliśmy badania i okazało się że ja mam niskie AMH poniżej 0.70 na dodatek mąż ma bardzo mało ruchliwych plemników tak to się chyba nazywa i Żylaki. Jedyną pomoc jaką zaproponowali to tylko in vitro jeszcze zaznaczyli że może to być nawet 3 albo 4 razy...

  • sialalaKoniczynaDwa Autorytet
    Postów: 1345 888

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marianka wrote:
    Witam, pisze bo nie wiem już co myśleć. Staramy się o dzieciątko już około 5 lat, zrobiliśmy badania i okazało się że ja mam niskie AMH poniżej 0.70 na dodatek mąż ma bardzo mało ruchliwych plemników tak to się chyba nazywa i Żylaki. Jedyną pomoc jaką zaproponowali to tylko in vitro jeszcze zaznaczyli że może to być nawet 3 albo 4 razy...

    U mnie AMH wychodzilo za kazdym razem inaczej, warto zrobić za pare miesiecy i do tego czasu brac cos na poprawe komorek, najlepsza zmiana diety, u meza również suple na poprawę nasienia. Zmiana stylu życia.
    Zylaki mozna zoperowac.

    werni lubi tę wiadomość

    2007 - syn.
    Starania 10lat o rodzeństwo.
    2018-nieudane hsg, histeroskopia( usunięcie 2 polipow z szyjki, lyzeczkowanie, zrosty w macicy - część uwolniono)
    Laparoskopia diagnostyczna - obustronna niedroznosc jajowodów.
    2019.05 - start IVF krótki protokół.
    17.05 punkcja: z 6 zaplodnionych sa 2 blastki 4aa i 4bb ❄❄
    FET- może kiedyś się doczekam..
    Cienkie endometrium
    Mutacje Pai-1 i Mthfr
    14.08.2019 - SIS- cała macica w zrostach, zrosniety prawy róg.
    Pojemność macicy bez zrostow 0.3ml..
    5.11.2019 - histeroskopia operacyjna - usuniete zrosty, udalo sie otworzyć macice.
    20.11 c.d.leczenia - balonowanie macicy
    26.01 NATURALNY CUD...9tc[*]

    02.05.2022 beta hcg 3164
    04.05.2022 beta hcg 6466
    05.05.2022 beta hcg 8698
    13.05.2022 beta hcg 19949
    19.02.2022 beta hcg 37821, prog.26,50
    06.06.2022 serduszko nie bije [*]
    Aniołek 10tc
    20.06 poronienie zatrzymane, zabieg.

    Koniec przygody ze staraniami
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie amh jest niemiarodajne i lepiej powtarzać. Mój bierze vitotal men dobrze się po nich czuje. U nas tez byla słaba ruchliwość.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ola0225 Koleżanka
    Postów: 52 16

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dokładnie amh jest niemiarodajne i lepiej powtarzać. Mój bierze vitotal men dobrze się po nich czuje. U nas tez byla słaba ruchliwość.
    Jak się udało zajść?już się spotkaliśmy na którymś forum:) napiszesz krótko swoją historię?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ