X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się..początki.
Odpowiedz

Staramy się..początki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. Słuchajcie mam rozkminy bo lekarz dopiero w połowie cyklu kolejnego a mi jeszcze jeden się nie skonczyl(czekam na @)..robilam progestegon kontrolne i czekam na 1-5 dzień cy kklu żeby zrobić kolejne hormony...mam długie cykle ok 32 dni choć dziś już 36 dzień cyklu jest. 29.04 progestegon czyli w 32 DC i wyszło 9.200. Tydzień wczesniej testy owu były pozytywne i miałam brak objawów.. choć teraz w piątek znów były skurcze w jajnikach...tak jak mam przy owu. Testów nie robiłam. Nie wiem co myśleć Ale skoro niby byłam po owulacji bo trzy testy były pozytywne możliwe żeby tydzień po owu był tak wysoki? Myślałam że powinien spaść...poki co nie myślę że znajdę szybko w ciążę b o pecherzyk pomimo niby owu był za mały...ktos doradzi jak z tym progestegonem jest? :o

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ