Forum Starając się - ogólne Starania po wypalance
Odpowiedz

Starania po wypalance

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ancymonek Przyjaciółka
  Postów: 119 58

  Wysłany: 13 grudnia 2016, 23:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam Dziewczyny! Jesli ktoras stara sie o dzidzie po zabiegu usuniecii nadzerki to zapraszam do wspolnej dyskusji, zabieg mialam 21 listopada i jestem przed wizyta u gina, ciekawa jestem kiedy dostane zielone swiatlo i czy ciezko bedzie z zajsciem w ciaze w nowym roku.

  2fwayx8dnseoztue.png
  3i494z17ayamajm5.png
 • Anna Stesia Autorytet
  Postów: 3917 5264

  Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, to bardzo ciekawe, co piszesz. Ja właśnie staram się o ciążę i ginekolog odradziła mi wypalanie nadżerki, mówiąc, że podczas porodu naturalnego z pewnością się odnowi i że zaleca dopiero potem. Rozumiem, że w Twoim przypadku nie chciałaś czekać?

  PVkxp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego