Forum Starając się - ogólne Starania vs przesunięcie @
Odpowiedz

Starania vs przesunięcie @

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Motomi7 Przyjaciółka

Wysłany: 7 marca 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku, @ wypada mi dokładnie w dzień, kiedy mam ważny event w pracy. Gin zaproponował mi coś antykoncepcyjnego, ale ja nie chce, szkoda cyklu. Może macie jakieś nieantykoncepcyjne metody na przesunięcie @???? Oczywiście biorę pod uwagę ciążę, no ale gwarancji nie ma :)

Cejti lubi tę wiadomość

• Cejti Nowa

Wysłany: 8 marca 2017, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapytaj gina o progesteron

Cejti
  • Motomi7 Przyjaciółka

Wysłany: 8 marca 2017, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn??
    Cejti wrote:
    zapytaj gina o progesteron

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 17:35

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego