X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z pomocą Ovulomed MAX , Castagnus, Oeparol, FertilMan, MioVelia NAC
Odpowiedz

Starania z pomocą Ovulomed MAX , Castagnus, Oeparol, FertilMan, MioVelia NAC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 13 lutego 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki.
    O ciążę starym się od kilku lat z pomocą lekarzy i bez. Ostatnio zamówiłam leki które poleciły mi znajome. Wiem żaden lek nie jest cudowny ale czy możecie powiedzieć coś o Ovulomed, FertilMan, MioVelia NAC, Castagnus i Oeparol? Dodam tylko że jesteśmy po konkretnych badaniach i nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę A jednak lekarze nie wiedzą dlaczego jednak w nią nie zachodzę. Liczę na odzew ,opinię i porady od Was. Buziaki

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 13 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 15 lutego 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Witam wszystkie staraczki.
    O ciążę starym się od kilku lat z pomocą lekarzy i bez. Ostatnio zamówiłam leki które poleciły mi znajome. Wiem żaden lek nie jest cudowny ale czy możecie powiedzieć coś o Ovulomed, FertilMan, MioVelia NAC, Castagnus i Oeparol? Dodam tylko że jesteśmy po konkretnych badaniach i nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę A jednak lekarze nie wiedzą dlaczego jednak w nią nie zachodzę. Liczę na odzew ,opinię i porady od Was. Buziaki

    Cześć Ulka🙂
    Ja stosowałam Castagnus i Oeparol.Oeparol pomógł mi zdecydowanie bo w końcu mam płodny śluz,i to sporo🙂(dodatkowo duużoo wody pić i jest super).Co do Castagnusa to brałam go 3 mce i teraz mam przerwe,kilku lekarzy polecało,żeby go brać ale szału nie ma,może troche mniej bolesne miesiączki miałam,ale w ciąże zajść nie pomógł.Reszty leków leków nie znam.Biore jeszcze witC,magnez,tran i ananas(po owu).

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 19 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje Miovelia i Miovelia nac i są efekty w końcu miałam owulacje, badałam progesteron w zeszlym cyklu bez tych lekow wynosił 0,208 ng/ml a w tym cyklu 16,10 ng/ml. Nigdy nie miałam takiego wyniku chyba w końcu coś ruszyło.

    Ulka86 lubi tę wiadomość

  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1700 988

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 17:46

    6cs
    11.04 II kreski ❤️
    14.07 będzie dziewczynka ❤️
    08.12 3685g i 56cm szczęścia ❤️
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1700 988

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 17:46

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    6cs
    11.04 II kreski ❤️
    14.07 będzie dziewczynka ❤️
    08.12 3685g i 56cm szczęścia ❤️
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 19 lutego 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    A po jakich badaniach już jesteś?
    Ja z mężem mieliśmy wszystkie możliwe badania hsg,monitoring, badania nasienia, tarczyca, krew ogólnie,badania genetyczne, badanie na konflikt serologiczny,śluz, itd. Staramy się o dziecko 7 lat A mam z poprzedniego związku córkę (13 lat) miałam 2 inseminacje, nieudane. Po kilku miesiącach po załamaniu zaszlam w ciążę ale poroniłam . Po wielu miesiącach sama zaczęłam szukać "wspomagaczy" . Lekarze po wprowadzeniu leków i badaniach nie potrafią odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie możemy mieć dziecka. Dostaliśmy skierowanie na 3 próby IVF ale po IUI nie jestem jeszcze na to gotowa. Chcę zawalczyć jeszcze raz sama nim zacznę żyć nadzieją ,która ostatnim razem skończyła się depresją i żalem do całego Świata.

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 3 marca 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Ja z mężem mieliśmy wszystkie możliwe badania hsg,monitoring, badania nasienia, tarczyca, krew ogólnie,badania genetyczne, badanie na konflikt serologiczny,śluz, itd. Staramy się o dziecko 7 lat A mam z poprzedniego związku córkę (13 lat) miałam 2 inseminacje, nieudane. Po kilku miesiącach po załamaniu zaszlam w ciążę ale poroniłam . Po wielu miesiącach sama zaczęłam szukać "wspomagaczy" . Lekarze po wprowadzeniu leków i badaniach nie potrafią odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie możemy mieć dziecka. Dostaliśmy skierowanie na 3 próby IVF ale po IUI nie jestem jeszcze na to gotowa. Chcę zawalczyć jeszcze raz sama nim zacznę żyć nadzieją ,która ostatnim razem skończyła się depresją i żalem do całego Świata.
    Badanie toksoplazmozy miałaś robione ?

    Ulka86 lubi tę wiadomość

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    A po jakich badaniach już jesteś?
    Witam. Miałam chyba już wszystkie możliwe badania hsg z kontrastem, genetyczne, serologiczne na cito, wymazy, morfologia krwi, hormony,monitoring owu, śluz, bakterie itd . Wg lekarzy nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę. Zostałam zdiagnozowana jako pacjentka z bezpłodnością idiopatyczną wtórną . 2 Inseminacje zakonczone niepowodzeniem, 2 razy zaszlam w ciążę i dwa razy poroniłam. Mam 13 letnią córkę z poprzedniego związku.

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 marca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    Badanie toksoplazmozy miałaś robione ?
    Tak miałam kilkakrotnie wynik negatywny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ