Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z pomocą Ovulomed MAX , Castagnus, Oeparol, FertilMan, MioVelia NAC
Odpowiedz

Starania z pomocą Ovulomed MAX , Castagnus, Oeparol, FertilMan, MioVelia NAC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 13 lutego 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki.
    O ciążę starym się od kilku lat z pomocą lekarzy i bez. Ostatnio zamówiłam leki które poleciły mi znajome. Wiem żaden lek nie jest cudowny ale czy możecie powiedzieć coś o Ovulomed, FertilMan, MioVelia NAC, Castagnus i Oeparol? Dodam tylko że jesteśmy po konkretnych badaniach i nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę A jednak lekarze nie wiedzą dlaczego jednak w nią nie zachodzę. Liczę na odzew ,opinię i porady od Was. Buziaki

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 13 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 15 lutego 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Witam wszystkie staraczki.
    O ciążę starym się od kilku lat z pomocą lekarzy i bez. Ostatnio zamówiłam leki które poleciły mi znajome. Wiem żaden lek nie jest cudowny ale czy możecie powiedzieć coś o Ovulomed, FertilMan, MioVelia NAC, Castagnus i Oeparol? Dodam tylko że jesteśmy po konkretnych badaniach i nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę A jednak lekarze nie wiedzą dlaczego jednak w nią nie zachodzę. Liczę na odzew ,opinię i porady od Was. Buziaki

    Cześć Ulka🙂
    Ja stosowałam Castagnus i Oeparol.Oeparol pomógł mi zdecydowanie bo w końcu mam płodny śluz,i to sporo🙂(dodatkowo duużoo wody pić i jest super).Co do Castagnusa to brałam go 3 mce i teraz mam przerwe,kilku lekarzy polecało,żeby go brać ale szału nie ma,może troche mniej bolesne miesiączki miałam,ale w ciąże zajść nie pomógł.Reszty leków leków nie znam.Biore jeszcze witC,magnez,tran i ananas(po owu).

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 19 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje Miovelia i Miovelia nac i są efekty w końcu miałam owulacje, badałam progesteron w zeszlym cyklu bez tych lekow wynosił 0,208 ng/ml a w tym cyklu 16,10 ng/ml. Nigdy nie miałam takiego wyniku chyba w końcu coś ruszyło.

    Ulka86 lubi tę wiadomość

  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 17:46

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 17:46

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 19 lutego 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    A po jakich badaniach już jesteś?
    Ja z mężem mieliśmy wszystkie możliwe badania hsg,monitoring, badania nasienia, tarczyca, krew ogólnie,badania genetyczne, badanie na konflikt serologiczny,śluz, itd. Staramy się o dziecko 7 lat A mam z poprzedniego związku córkę (13 lat) miałam 2 inseminacje, nieudane. Po kilku miesiącach po załamaniu zaszlam w ciążę ale poroniłam . Po wielu miesiącach sama zaczęłam szukać "wspomagaczy" . Lekarze po wprowadzeniu leków i badaniach nie potrafią odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie możemy mieć dziecka. Dostaliśmy skierowanie na 3 próby IVF ale po IUI nie jestem jeszcze na to gotowa. Chcę zawalczyć jeszcze raz sama nim zacznę żyć nadzieją ,która ostatnim razem skończyła się depresją i żalem do całego Świata.

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 3 marca 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Ja z mężem mieliśmy wszystkie możliwe badania hsg,monitoring, badania nasienia, tarczyca, krew ogólnie,badania genetyczne, badanie na konflikt serologiczny,śluz, itd. Staramy się o dziecko 7 lat A mam z poprzedniego związku córkę (13 lat) miałam 2 inseminacje, nieudane. Po kilku miesiącach po załamaniu zaszlam w ciążę ale poroniłam . Po wielu miesiącach sama zaczęłam szukać "wspomagaczy" . Lekarze po wprowadzeniu leków i badaniach nie potrafią odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie możemy mieć dziecka. Dostaliśmy skierowanie na 3 próby IVF ale po IUI nie jestem jeszcze na to gotowa. Chcę zawalczyć jeszcze raz sama nim zacznę żyć nadzieją ,która ostatnim razem skończyła się depresją i żalem do całego Świata.
    Badanie toksoplazmozy miałaś robione ?

    Ulka86 lubi tę wiadomość

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    A po jakich badaniach już jesteś?
    Witam. Miałam chyba już wszystkie możliwe badania hsg z kontrastem, genetyczne, serologiczne na cito, wymazy, morfologia krwi, hormony,monitoring owu, śluz, bakterie itd . Wg lekarzy nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę. Zostałam zdiagnozowana jako pacjentka z bezpłodnością idiopatyczną wtórną . 2 Inseminacje zakonczone niepowodzeniem, 2 razy zaszlam w ciążę i dwa razy poroniłam. Mam 13 letnią córkę z poprzedniego związku.

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 marca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    Badanie toksoplazmozy miałaś robione ?
    Tak miałam kilkakrotnie wynik negatywny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ