X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczepionka doustna - ile odczekać z staraniami
Odpowiedz

Szczepionka doustna - ile odczekać z staraniami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nika1991 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    przez 30 dni mam przyjmować szczepionkę doustną ISMIGEN w związku z nawracającymi anginami, i teraz zastanawiam się ile powinnam odczekać z staraniami o dziecko. Lekarz ogólny powiedział, że po zakończonym leczeniu w następnym cyklu mogę znów podjąć starania. Jednak szukając w internecie odpowiedzi na moje pytanie spotkałam się z różnymi opiniami niektórzy piszą, że od razu, inni że co najmniej miesiąc, a jeszcze inny że 3 miesiące bądź dłużej. Szczerze powiem, że w tym momencie mam mętlik w głowie. Staramy się o dziecko już dłuższy czas, więc każdy cykl jest na wagę złota, ale dla dobra dziecka uzbroję się w cierpliwość.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I żeby uporządkować wiedzę i myśli zadajesz pytanie na forum internetowym, na którym prawdopodobnie otrzymasz jeszcze więcej sprzecznych opinii?

    Sprawa jest prosta:
    1. Jeśli ufasz swojemu lekarzowi, to wiesz co robić.
    2. Jeśli mu nie ufasz, to skonsultuj się ze swoim ginekologiem.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nika1991 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację sprawa jest prosta, ale lekarze też się często mylą miałam okazję przekonać się co do tego wiele razy. Z ginekologiem skontaktuję się gdy wróci z urlopu, a w między czasie postanowiłam dowiedzieć się czy ktoś był w podobnej sytuacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ