X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tarot

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stawiała któraś z Was Tarota odnośnie ciąży?

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:39

    ash lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeee tam ;)
    Tarot to intuicja + wiele set lat tradycji i wiele kultur zapakowane w obrazy-archetypy.

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:39

    Fedra, Neyla, vanessa, Avensis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka a TY stawiałas?;)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.

    FITop1.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mnie zaraz zakrzyczycie ale co ten temat ma wspólnego z poronieniem ? Z naszymi odczuciami, dramatami, dołami, badaniami itp ? nie bardziej pasuje on do ogólnego wątku ?

    To tylko moje subiektywne odczucie

    Carmen92, Fedra, Avensis, Mimbla lubią tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem czy do ogólnego, staraczki, które się po prostu starają, nie drżą o kolejna ciążę tak, jak mamy po poronieniu.
    Postawiłam Tarota co do mojej przyszłości w związku z ciążą, stawiam sobie Tarota tylko gdy chodzi o naprawdę ważne sprawy, chciałam wiedzieć, by poczuć spokój, że pomimo trudnych doświadczeń, straty ciąży, zawita jeszcze życie pod moje serce. Uspokoiło mnie to.
    Jeśli nikt tu nie pisze na ten temat, to tak samo nie będzie pisał tam. Widać nadal jest to temat tabu. Trudno...

    Chica Mala, adora lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No nie wiem czy do ogólnego, staraczki, które się po prostu starają, nie drżą o kolejna ciążę tak, jak mamy po poronieniu.
    Postawiłam Tarota co do mojej przyszłości w związku z ciążą, stawiam sobie Tarota tylko gdy chodzi o naprawdę ważne sprawy, chciałam wiedzieć, by poczuć spokój, że pomimo trudnych doświadczeń, straty ciąży, zawita jeszcze życie pod moje serce. Uspokoiło mnie to.
    Jeśli nikt tu nie pisze na ten temat, to tak samo nie będzie pisał tam. Widać nadal jest to temat tabu. Trudno...

    też uważam ze ten temat tutaj nie pasuje powinno to się znaleść na watku ogólnym i powiem tak ja jestem i tu i tam ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Taaa intuicja ;)
    Ja oprócz tarota zajmowałam się jako nastolatka jeszcze innymi rzeczami typu wahadełko czy przywoływanie duchów. Naściągałam tyle złych energii że do tej pory nawet na horoskopy nie patrzę heh ;)

    jest możliwość uwolnienia się od tych złych mocy ale nie będę się rozpisywać bo może nikt nie być zainteresowany. Dodam że nie chodzi mio żadne dodatkowe czary. Jakby co to służę radą na priv :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessko ja to już od dawna traktuję z przymrużeniem oka ;)

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka mowisz , ze sie uspokoilas :) czyli tzn ze zobaczylas ze bedziesz miec bobaska pewnie nie dlugo :)

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Stawiała któraś z Was Tarota odnośnie ciąży?

    Podbiję wątek (bo nie wiem czy zaczęłaś go w innym miejscu). Ja sobie robiłam i 2 razy wyszła mi ciąża (teraz i poprzednia w 2012). Żeby było "śmieszniej" potem po poronieniu w 2012 roku wyszła mi w kartach (na przeszłość - czasem robię taki układ, żeby sprawdzić jak przesuwają się karty z przyszłości w teraźniejszość i z teraźniejszości w przeszłość) ciąża i jej strata...
    Teraz niestety nie stawiałam sobie tarota, chociaż po wizycie i USG chciałam. Moje rozkłady w 90% się sprawdzają, więc czasem nie robię, bo nie chcę wiedzieć :-)

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mialam stawianego tarota i nie wiem jak to sie robi :) A i podobno znalesc kogos kto sie naprawde zna jest ciezko. Czasami zastanawiem sie czy ktos nie rzucil na mnie uroku, wiem jak to brzmi, ale chyba tonacy brzytwy sie chwyta , i za wszelka cene szukam wytlumaczenia moich niepowodzen.
    Moze powinnam sprobowac.

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No nie wiem czy do ogólnego, staraczki, które się po prostu starają, nie drżą o kolejna ciążę tak, jak mamy po poronieniu.
    Postawiłam Tarota co do mojej przyszłości w związku z ciążą, stawiam sobie Tarota tylko gdy chodzi o naprawdę ważne sprawy, chciałam wiedzieć, by poczuć spokój, że pomimo trudnych doświadczeń, straty ciąży, zawita jeszcze życie pod moje serce. Uspokoiło mnie to.
    Jeśli nikt tu nie pisze na ten temat, to tak samo nie będzie pisał tam. Widać nadal jest to temat tabu. Trudno...
    Zielarko, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, bo chciałam sie zapytać w wiadomosci priv coś na ten temat...
    nie wiem, czy tu jeszcze zaglądasz..

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam. Sobie oczywiście nie jest łatwo, gdyż można nad interpretować karty ;)

  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rowniez sobie stawiam ale w ciazy unikam tego. Niedawno jednak czulam, ze z moja ciaza jest cos nie tak. Przestalam miec jakiekolwiek objawy. Myslalam, ze znow historia sie powtorzyla( 4 mies temu mialam poronienie zatrzymane) i plod obumarl. Wzialam karty i wyszly piekne. Myslalam, ze mnie oklamaly, wiecie jak to jest czasem. Poszlam do lekarza i dostalam skieroanie do szpitala. Okazalo sie, ze dzidzia zyje i ze serduszko juz puka.

    Shafuli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści :) Mnie karty nic o ciąży nie mówią ...tylko że będę cierpieć i nabędę nowe doświadczenie :/
    Oczywiście stawiam tylko jak czuję że one tego chcą.
    Na razie długa droga przede mną :(

  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Shafuli wyslalam ci zaproszenie mam pytanko oczywiscie na priv jezeli nie masz nic przeciwko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 23:24

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ