Forum Starając się - ogólne Termometr Beurer FT 90
Odpowiedz

Termometr Beurer FT 90

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 października 2014, 09:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któraś z Was używa do pomiarów temperatury termometru jak w temacie? Podzielcie się swoimi opiniami, bo kupiłam ten termometr, ale doprowadza mnie do szału ;)
  Wstaję rano, zgodnie z zaleceniami OF mierzę temperaturę przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności, termometr leży cały czas w jednym miejscu przy łóżku, a tam takie numery...pierwszy pomiar 36,7, drugi po 30 sekundach 37,8, no to jeszcze raz 37,1 kolejny 36,9 i jeszcze jeden 37,0. Czy to normalne, żeby były aż takie wahania?!

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 października 2014, 10:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ