X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTUJEMY we wrześniu i...
Odpowiedz

TESTUJEMY we wrześniu i...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marta.wawa Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzimy dwie krechy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co dublujesz wątek?

  • marta.wawa Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, do tej pory tylko podczytywałam forum, próbowałam się "wbić" do już istniejących wątków, ale dziewczyny są już tak zżyte, że ciężko się przebić:) Więc zapraszam wszystkie starające się:) U mnie sierpień chyba stracony, byłam na monitoringu i przyrost pęcherzyka słaby...:( ale jak to mówią - nadzieja umiera ostatnia! Jak nie uda się teraz to na pewno we wrześniu (ja chyba z lekką stymulacją clo).

  • marta.wawa Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam wątek sierpniowy, nie widziałam wrześniowego. Poza tym, może ktoś będzie w takiej sytuacji jak ja i dołącza dopiero teraz. Moim zdaniem - może być nawet 10 wątków wrześniowych - chodzi o to, żeby się wspierać. ps. i można milej, np. wiesz taki wątek już jest <link> zapraszamy:)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powakacyjne niespodzianki czyli testowaie we wrzesniu- zapraszamy do siebie jest nas malo teraz bo wiekszosc jeszcze na sierpniowym watku ale co dzien to bedzie nas wiecej do wzajemnego wspierania sie :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dublujmy wątków
    tak jak dziewczyny piszą jest nas jeszcze niewiele na pewno nie zostaniesz tam pominięta. :)

  • marta.wawa Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Jak wrócę z weekendu to sie do Was przeniosę. Dziś robiłam 3 monitoring, endometrium 11,7 śluz super, szyjka otwarta, ale pecherzyk 18 mm zapadający sie ... Wiec zdecydowanie wrzesień !

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta.wawa wrote:
    Ok. Jak wrócę z weekendu to sie do Was przeniosę. Dziś robiłam 3 monitoring, endometrium 11,7 śluz super, szyjka otwarta, ale pecherzyk 18 mm zapadający sie ... Wiec zdecydowanie wrzesień !

    Czekamy w takim razie i powodzenia!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ