X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torbiele a ciąża
Odpowiedz

Torbiele a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olaa9444 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Dziś byłam u ginekologa dowiedziałam się że mam 3 małe torbiele na jajniku podobno one mogą być przyczyną że nie jestem w ciazy
    Ginekolog powiedział że przez nie jest możliwość że nie ma jajeczkowania czy któraś z was zaszła w ciążę mając torbiele ?
    Zapisal mi tabl anty na 3 msc po 3 msc znów mam wizytę czy się wchłoneły
    Staram się o dziecko rok.

  • Karpan45 Ekspertka
    Postów: 248 466

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam dziś na usg i okazało się, ze mam 3 torbiele w tym jedna krwawa. Pani kazała przyjść za miesiąc do kontroli… i mieć wyniki badania nasienia.

    Staramy się od października 2020

    Endometrioza IV stopnia

    10.04 laparoskopia endometriozy usunięcie zrostów udrożnienie jajowodów

    amh 4,06

    16.08 - beta 30,40 / prog 33,4
    18.08 - beta 99,5 / prog 31,5
    22.08 - beta 665
    28.08 - jest mały 🪱
    29.08 - beta 15634
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ