X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne uczulenie/ alergia a kwas foliowy
Odpowiedz

uczulenie/ alergia a kwas foliowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 25 listopada 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę zapytać bo nie daje mi to spokoju.
    Od pół roku staramy się (bezskutecznie) o dziecko.
    Od pół roku zażywam kwas foliowy, no i powiem Wam, że mam wrażenie, że źle się po nim czuję... :(

    Problem z wypróżnianiem, suchość w jamie ustnej, bóle żołądka. Czy spotkałyście się już z uczuleniem na kwas foliowy?

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 listopada 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desperatka_87 wrote:
    Dziewczyny muszę zapytać bo nie daje mi to spokoju.
    Od pół roku staramy się (bezskutecznie) o dziecko.
    Od pół roku zażywam kwas foliowy, no i powiem Wam, że mam wrażenie, że źle się po nim czuję... :(

    Problem z wypróżnianiem, suchość w jamie ustnej, bóle żołądka. Czy spotkałyście się już z uczuleniem na kwas foliowy?

    tak, ja tak mialam. Zrobiłam mutacje MTHFR i okazalo sie, ze nie przyswajam kwasu foliowego, musze brac metylowany.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :)

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ