Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Usunięta tarczyca a ciąża
Odpowiedz

Usunięta tarczyca a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olala90 Nowa

Wysłany: 19 maja 2019, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy są tu mamy po całkowitej resekcji tarczycy? Jak długo normowalyscie hormony i jak długo się staraliście i jak przebiega taka cięża na hormonach? Mam obecnie dawkę 150letroxu a 3 razy w tygodniu 175 bardzo się martwię czy uda mi się zająć w ciąże

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2019, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:16

• vanessa Autorytet

Wysłany: 22 maja 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie starałam 7 lat ale przyczyna nie była po stronie wyciętej tarczycy. Jak zajdziesz w ciąże to natychmiast do dobrego powtarzam i podkreslam DOBREGO endokrynologa który całą ciążę będzie kontrolował i modyfikował dawkę leku. To BARDZO ważne.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • StarającaSię Autorytet

Wysłany: 17 września 2019, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie starania bezowocne od maja. W poprzednie ciąże zachodziłam bez problemòw.

4x córka😁❤️🤪

ex2bzbmhtxo2wcnz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ