X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Usunięta tarczyca a ciąża
Odpowiedz

Usunięta tarczyca a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olala90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy są tu mamy po całkowitej resekcji tarczycy? Jak długo normowalyscie hormony i jak długo się staraliście i jak przebiega taka cięża na hormonach? Mam obecnie dawkę 150letroxu a 3 razy w tygodniu 175 bardzo się martwię czy uda mi się zająć w ciąże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:16

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie starałam 7 lat ale przyczyna nie była po stronie wyciętej tarczycy. Jak zajdziesz w ciąże to natychmiast do dobrego powtarzam i podkreslam DOBREGO endokrynologa który całą ciążę będzie kontrolował i modyfikował dawkę leku. To BARDZO ważne.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 17 września 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie starania bezowocne od maja. W poprzednie ciąże zachodziłam bez problemòw.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ