X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne utrzymująca się temperatura
Odpowiedz

utrzymująca się temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Benia Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Was tak miała - w skrócie. To mój 27 dzień cyklu od 4 dni mam temperaturę (wcześniej nie mierzyłam) równe 37 - mierzę ok 19. Nie zabezpieczamy się z mężem no i oczywiście współżyliśmy w dni przypadające na owulację :) mamy już syna 4 lata, o pierwszej ciąży dowiedziałam się bo @ nie przyszła i po 3 dniach zrobiłam test - była blada kreseczka. mąż nie bardzo chce drugie dziecko ja wręcz przeciwnie. Testu nie robiłam bo nie chcę się rozczarować. I teraz pytanie do Was - czy taka temperatura może dawać cień nadziei :) ? czy któraś z was miała taką sytuację i sygnały. Innych objawów nie mam typu ból piersi - a to też dziwne bo zawsze przed @ mnie bolały, a teraz cisza nic nie boli :) Pamiętam, że w ciąży z synkiem zaczęły boleć mnie później i tylko w nocy, a mdłości nie miałam ani jednej :)

    Benia
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, po pierwsze temperature mierzymy rano po conajmniej 3h snie nie wstajac z lozka (pod jezykiem lub w pochwie) codziennie o tej samej porze :) po drugie może masz termometr z jednym miejscem po przecinku ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Benia Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Temperaturę mierzyłam zwykłym termometrem - nie bawiłam się w takie dokładności, bo nie miałam potrzeby - pierwsza ciąża jak na życzenie :) a teraz zasada - co będzie to będzie. Na mierzenie temperatury rano nie mam za bardzo czasu zwłaszcza jak trzeba młodego wyprawić do przedszkola, siebie do pracy, a łóżko rankiem jest dobrym placem zabaw - dla dziecka ;)

    Benia
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie obserwoj sluz i naucz sie badac szyjke macicy :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Benia Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o tym nie mam zielonego pojęcia :)

    Benia
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bazie Wiedzy masz wytłumaczone co i jak krok po kroku ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ