Forum Starając się - ogólne utrzymująca się temperatura
Odpowiedz

utrzymująca się temperatura

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Benia Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 11 lutego 2015, 19:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Czy któraś z Was tak miała - w skrócie. To mój 27 dzień cyklu od 4 dni mam temperaturę (wcześniej nie mierzyłam) równe 37 - mierzę ok 19. Nie zabezpieczamy się z mężem no i oczywiście współżyliśmy w dni przypadające na owulację :) mamy już syna 4 lata, o pierwszej ciąży dowiedziałam się bo @ nie przyszła i po 3 dniach zrobiłam test - była blada kreseczka. mąż nie bardzo chce drugie dziecko ja wręcz przeciwnie. Testu nie robiłam bo nie chcę się rozczarować. I teraz pytanie do Was - czy taka temperatura może dawać cień nadziei :) ? czy któraś z was miała taką sytuację i sygnały. Innych objawów nie mam typu ból piersi - a to też dziwne bo zawsze przed @ mnie bolały, a teraz cisza nic nie boli :) Pamiętam, że w ciąży z synkiem zaczęły boleć mnie później i tylko w nocy, a mdłości nie miałam ani jednej :)

  Benia
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 11 lutego 2015, 19:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj, po pierwsze temperature mierzymy rano po conajmniej 3h snie nie wstajac z lozka (pod jezykiem lub w pochwie) codziennie o tej samej porze :) po drugie może masz termometr z jednym miejscem po przecinku ?

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Benia Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 11 lutego 2015, 19:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki za odpowiedź. Temperaturę mierzyłam zwykłym termometrem - nie bawiłam się w takie dokładności, bo nie miałam potrzeby - pierwsza ciąża jak na życzenie :) a teraz zasada - co będzie to będzie. Na mierzenie temperatury rano nie mam za bardzo czasu zwłaszcza jak trzeba młodego wyprawić do przedszkola, siebie do pracy, a łóżko rankiem jest dobrym placem zabaw - dla dziecka ;)

  Benia
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 11 lutego 2015, 20:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W takim razie obserwoj sluz i naucz sie badac szyjke macicy :)

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Benia Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 11 lutego 2015, 20:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A o tym nie mam zielonego pojęcia :)

  Benia
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 11 lutego 2015, 20:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W Bazie Wiedzy masz wytłumaczone co i jak krok po kroku ;)

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego