Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 11 października 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Hmmm słyszałam kiedyś, że w ciąży nie pić. Ale są tu mądrzejsze w tej kwestii, więc niech przemówią 😉 rumianku się napij, a nie tam... 🤭🤭

    Według ulotki jest zakaz do stosowania dla kobiet w ciąży, ale bądźmy świadomi że każdy z Nas dowiaduje się o ciąży na innym etapie. Jedne jeszcze przed @, drugie orientują się dopiero jak @ się spóźnia. 😉
    Skład Fertistimu to kwas foliowy, b6, Wit D3, i inozytol. Myślę że za bardzo nie ma co tu zaszkodzić :P
    Wypić co zostało, o ile to nie całe opakowanie i przerzucić się na suplementy dla kobiet w ciąży 😉

    KaJa, Marti1984, 910608 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • niecierpliwa93 Autorytet
    Postów: 332 307

    Wysłany: 11 października 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dobra decyzja sama fo niego chodzę 😁🍀
    To bardzo możliwe, że właśnie ty go polecałaś 😄 🙈

    starania od 07.2021
    👱‍♂️ ’92
    👩 ’93
    Cykle regularne 28 dni 👍
    TSH 09.2021 2,77 ; 10.2021 1,35 👍
    ft3 4,46, ft4 15,59 👍
    Estradiol 125,8 👍
    FSH 5,1 👍
    LH 5,8 👍
    Prolaktyna 454,7 👍
    Testosteron 1 👍
    Cholesterol ❌
    Stan przedcukrzycowy ❌
    Insulinooporność ❌
    Suplementy: wit. D, Fertistim, wit. B complex, wit. A+E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa93 wrote:
    To bardzo możliwe, że właśnie ty go polecałaś 😄 🙈
    Tak na pewno to bylam ja 😁 nikt inny tu fo niego nie chodzi 😊 ale serio dobra decyzja 😊

  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 11 października 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Ale Ci pieknie sie wybarwil, jak obstawiasz z jaka beta tak sie wybarwil? Bo u mnie dalej slabe kreski na nim. Ciężko sie wybarwiaja i długo dosyć
    Szczerze to nie mam pojęcia, jutro się dowiem 😀 może z 800-900 🤔 ciężko wyczuć jutro się wszystkiego dowiem będzie wynik czarno na białym 🙂

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky,Kaja🤯 widać bez szczeolnego przyglądania się ❤️🤗 to na pewno to👶⏸️🤩

    Kamczi🤩🤗❤️

    U mnie prawdopodobnie owulacja się przesunęła,bo jeszcze w ciągu dnia owulak iście z bordowa kreseczka,więc pewnie dziś owulacja ☺️
    Więc jeszcze dziś wieczorem podziałamy 😜😃

    Miłego dnia Dziewczęta!☺️🤗

    Marti1984, KaJa, Sparky, Miisia94 lubią tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 11 października 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    Hey girls!

    KaJa, Sparky!!! Super, trzymam kciuki za potwierdzenie, ale wygląda to obiecująco ☺️ ✊🏻

    Ivanka, kciuki za betę ✊🏻✊🏻✊🏻

    U mnie dziś to samo co wczoraj. Zużyłam ostatniego facellaka i idę dziś kupić jakieś apteczne testy na jutro/pojutrze ☺️

    IMG-20211011-120428.jpg

    Ten na górze jest z dzisiaj? Jeśli tak to jest ciemniejszy i myślę, że możesz śmignąć na betę 😊 dwa już raczej nie oszukają pod rząd chociaż z nimi to nie wiem 😊niezmiennie ✊🤞

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 11 października 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Hej hej 😊 witam się z Wami po weekendzie.

    Gratuluję dziewczyny ⏸️ kreseczek 💚 Nadal trzymamy mocno kciuki ✊✊
    Cały czas tu zaglądałam w weekend i patrzyłam co u Was. Cieszą mnie te dobre wiadomości, natomiast te zle smucą. Ale czuję, że październik i listopad będzie obfity w II kreseczki 🍀🍀

    Ja jestem 6/7 dpo i czuję się jakoś dziwnie. Cycki bolą, w brzuchu ciągnie. Do tego choróbsko nas dopadło (mnie i dzieci). Oj ciężki będzie ten tydzień.

    Powiem Wam, że w piątek byłam z córką w biedronce po maskotki. Pozwoliłam jej wybrać. I wiecie co wybrała.. Wybrała bociana 😄🥰 czyżby czuła co się świeci 😄😄

    Miłego dnia 😊😊

    Hejka widzę że zaczynasz starania o trzecie :-) wspieram mocno bo ja również powróciłam na of w tym celu :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Gosiaczkova Autorytet
    Postów: 285 312

    Wysłany: 11 października 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Szczerze to nie mam pojęcia, jutro się dowiem 😀 może z 800-900 🤔 ciężko wyczuć jutro się wszystkiego dowiem będzie wynik czarno na białym 🙂

    Ja obstawiam więcej :D

    Starania o 1🤱👶 od maja 2021

    Wcześniej 10 lat tabletek anty ❌

    W międzyczasie puste 🥚 płodowe
    (łyżeczkowanie 9 tydz)

    Psia mama 🐕🐩 x2

    30.09.2021 -> ⏸
    1.10.2021 -> ⏸; beta 85,910 mIU/ml
    2.10.2021 -> beta 142,7 mIU/ml
    6.10.2021 -> 620 mIU/ml
    8.10.2021 -> pęcherzyk 5 mm 🥰
    ...
    12.05.2022 -> Majusia ur 35 tc 💖

    Morfologia 👍
    TSH 👍
    Glukoza ❌😔 101,11
    HCV 👍
    HIV 👍
    Toksoplazmoza 👍
    Kiła 👍
    Różyczka👍

    Kolejne starania o rodzeństwo dla 🐣 maj 2026

    Amh 0,6 ng/ml
    Endometrioza 😶
    FSH 8,5
    LH 4,3
    Estradiol 26,89
    prolaktyna 27,13
    DHEA-SO4 516,5
    testosteron 62
    SHBG 27
    17-OHP 2,7 (norma <1)
    androstendion 4,27
    kortyzol 16
    testosteron wolny 3,74
  • Kamczi Autorytet
    Postów: 467 963

    Wysłany: 11 października 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ten na górze jest z dzisiaj? Jeśli tak to jest ciemniejszy i myślę, że możesz śmignąć na betę 😊 dwa już raczej nie oszukają pod rząd chociaż z nimi to nie wiem 😊niezmiennie ✊🤞

    No właśnie niestety nie, ten na górze z wczoraj. Ale on ściemniał po wyschnięciu, nawet kontrolna jest ciemniejsza, a ten na dole jest na zdjęciu na świeżo po sikaniu. Porównam jak oba wyschną.
    Na tym wczorajszym jest jakby lewa krawędź kreski testowej taka wyostrzona, a na tym dzisiejszym kreska jest tak równomiernie pełna. No ale wiadomo, może się doszukuję tego co chcę zobaczyć.
    Także daleka jestem od entuzjazmu na razie, muszę to sprawdzić innymi testami.

    8cs o pierwsze 👶🏻🍀

    10.10 11dpo ⏸️❤️
    13.10 beta HCG 140,12 💫
    15.10 beta HCG 322,29 ✨
    21.10 beta HCG 4202,94 🌟
    03.11 6t3d mamy ❤️
    24.11 9t3d CRL 2.94cm, ❤️ 150
    04.12 10t6d CRL 4.25cm, ❤️ 147
    17.12 prenatalne: USG 👌🏻, Sanco: zdrowy synek 🧒🏻 💙
    27.12 CRL 9.38cm, ❤️ 147, 120g syna 🤭
    14.01 ❤️ 150, 201g
    8.02 połówkowe: prawidłowe 💙, 400g
    4.03 702g łobuza
    1.04 1266g klopsika 😊
    22.04 31t4d 1934g malucha
    13.05 34t4d 2751g
    27.05 36t4d 3200g

    23.06.2022 19:49 3380g 55cm
    F 😍

    3cs o drugie 🍀
    16.06.2024 12:14 3650g 54cm
    E 🌸
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 11 października 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta dzisiaj 32 przyrost w normie 😭😭 dalej nie wierzę

    Izi dziękuję za Twoje wiruski pomogło 😘❤

    MałaMi*, niecierpliwa93, Kamczi, nick nieaktualny, abrakadabra, Zuzlo , Gosiaczkova, myszajda, Barbaritka84, emerald_m, Milixx, Mel11, Izi, Namisa, Blondyneczka, Sparky, Moni**, KaJa, Olaola, a.ky.ska, nick nieaktualny, smoothie, nick nieaktualny, Nati94, paula876, Lukrecja1208, Babulka, Kira, MartiMarti, nick nieaktualny, Paulina1106, Blondyna.B, Marti1984, Gravity, Moniquue, 910608, Itka, Mamma-mia, milam, Miisia94, karm3lka, Koteczka82, Agata :), Zagadka919 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • niecierpliwa93 Autorytet
    Postów: 332 307

    Wysłany: 11 października 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Tak na pewno to bylam ja 😁 nikt inny tu fo niego nie chodzi 😊 ale serio dobra decyzja 😊
    To jestem trochę spokojniejsza :) teraz tylko najgorsze to czekanie :D

    starania od 07.2021
    👱‍♂️ ’92
    👩 ’93
    Cykle regularne 28 dni 👍
    TSH 09.2021 2,77 ; 10.2021 1,35 👍
    ft3 4,46, ft4 15,59 👍
    Estradiol 125,8 👍
    FSH 5,1 👍
    LH 5,8 👍
    Prolaktyna 454,7 👍
    Testosteron 1 👍
    Cholesterol ❌
    Stan przedcukrzycowy ❌
    Insulinooporność ❌
    Suplementy: wit. D, Fertistim, wit. B complex, wit. A+E
  • niecierpliwa93 Autorytet
    Postów: 332 307

    Wysłany: 11 października 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Dziewczyny beta dzisiaj 32 przyrost w normie 😭😭 dalej nie wierzę

    Izi dziękuję za Twoje wiruski pomogło 😘❤
    Aaaa super, gratulacje!!! <3 <3

    starania od 07.2021
    👱‍♂️ ’92
    👩 ’93
    Cykle regularne 28 dni 👍
    TSH 09.2021 2,77 ; 10.2021 1,35 👍
    ft3 4,46, ft4 15,59 👍
    Estradiol 125,8 👍
    FSH 5,1 👍
    LH 5,8 👍
    Prolaktyna 454,7 👍
    Testosteron 1 👍
    Cholesterol ❌
    Stan przedcukrzycowy ❌
    Insulinooporność ❌
    Suplementy: wit. D, Fertistim, wit. B complex, wit. A+E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Dziewczyny beta dzisiaj 32 przyrost w normie 😭😭 dalej nie wierzę

    Izi dziękuję za Twoje wiruski pomogło 😘❤
    Cudownie 😁🤩

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa93 wrote:
    To jestem trochę spokojniejsza :) teraz tylko najgorsze to czekanie :D
    No to czekanie najgorsze niestety ja tez zwykle czekam około 2 miesiecy teraz sb w razie co zarezerwowałam na 29 listopada 😁

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 11 października 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Dziewczyny beta dzisiaj 32 przyrost w normie 😭😭 dalej nie wierzę

    Izi dziękuję za Twoje wiruski pomogło 😘❤

    Super, gratulacje! 😊😊😊

    Kurcze ale będzie w tym miesiącu kresek 😁

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 11 października 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Jak Ci wyjdzie ta ciąża, to jak już będziesz duża i tocząca się, to przytoczysz się do Krakowa, a ja Ci zrobię sesję ciążową 🤪🤪

    Jesteś z Krakowa? I robisz sesje ciążowe? 🥰😍

    Gosiaczkova, Marti1984 lubią tę wiadomość

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 11 października 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Siknelam bo niby dlaczego nie? 😂 chciałam w końcu zobaczyc pięknie wybarwiona kreskę i mam 😁 chociaż mogłaby być bardziej. Na zdjęciu testeo, sik jakies 19-20 dpo. Jutro kontrolna beta ciekawe ile podrosła 😁😁
    Jeszcze na owulaku sprawdzę a co 😂


    AB2-D34-C0-32-F6-440-A-A1-DF-0-F14-E447-FC64.jpg

    Aż sama mam ochotę siknąć na test 😂😍

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 11 października 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Dziewczyny beta dzisiaj 32 przyrost w normie 😭😭 dalej nie wierzę

    Izi dziękuję za Twoje wiruski pomogło 😘❤

    Mówiłam!!!!

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 11 października 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    No ja wczoraj miałam alert 💩, więc no.... Jakby to nie zabrzmiało, trzymam kciuki 😉🤭

    Dodam tylko, że miesiąc bez tematu 💩 to miesiąc stracony 😃

    Namisa, KaJa, niecierpliwa93, Marti1984, karm3lka lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 11 października 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Aż sama mam ochotę siknąć na test 😂😍

    Sikaj to już jest sport, nałóg, przyzwyczajenie nazywajcie to jak chcecie 😀

    Marti1984, karm3lka lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ