Forum Starając się - ogólne Wpływ leków podczas starań
Odpowiedz

Wpływ leków podczas starań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaChlopcow Koleżanka

Wysłany: 26 maja 2019, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy natknęła się któraś z Was na jakiś artykuł dotyczący wad u płodu,które miałyby spowodować leki brane przez mężczyznę podczas staran? Znalazłam wiele artykułów z informacją,że leki brane przez mężczyznę powodują obniżenie jakości i płodność mężczyzny. Nie znalazłam nigdzie ani słowa o tym,że mężczyzna biorący silne leki (mąż bierze przeciwzapalane) może mieć przez to uszkodzone plemniki. Wiecie coś może na ten temat?

MamaChlopcow
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
  • alicjaaa_d Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój będzie teraz brał kolchicyne... Nie wiem co ze staraniami teraz :(

rolo9vvjx5fd8gvs.png
    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II ❤️
    25.05.2020 - Leon 💙
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2019, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko o takie artykuły bo nawet jeśli wychodzą wady u płodu to z reguły można jedynie przypuszczać jaka jest przyczyna. Musisz sprawdzić konkretny lek, najlepiej poszukaj tez w anglojezycznych źródłach może coś będzie napisane. Czasami faktycznie lepiej przerwać a ten czas starania.

Wiadomo że słabej jakości plemniki mogą mieć wpływ na wady i poronienia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego