X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wpływ leków podczas starań
Odpowiedz

Wpływ leków podczas starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaChlopcow Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy natknęła się któraś z Was na jakiś artykuł dotyczący wad u płodu,które miałyby spowodować leki brane przez mężczyznę podczas staran? Znalazłam wiele artykułów z informacją,że leki brane przez mężczyznę powodują obniżenie jakości i płodność mężczyzny. Nie znalazłam nigdzie ani słowa o tym,że mężczyzna biorący silne leki (mąż bierze przeciwzapalane) może mieć przez to uszkodzone plemniki. Wiecie coś może na ten temat?

    MamaChlopcow
    thgf3e3kz16by5k3.png
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój będzie teraz brał kolchicyne... Nie wiem co ze staraniami teraz :(

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko o takie artykuły bo nawet jeśli wychodzą wady u płodu to z reguły można jedynie przypuszczać jaka jest przyczyna. Musisz sprawdzić konkretny lek, najlepiej poszukaj tez w anglojezycznych źródłach może coś będzie napisane. Czasami faktycznie lepiej przerwać a ten czas starania.

    Wiadomo że słabej jakości plemniki mogą mieć wpływ na wady i poronienia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ