X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WROCŁAW gin
Odpowiedz

WROCŁAW gin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zmienić ginekologa ale nie wiem do kogo się wybrać. Szukam takiego co zleci badania itd. Szukam kogoś z Wrocławia,jakiego ginekologa polecicie we Wrocławiu? Jak narazie słyszałam o dr Kwoka,czy może któraś z Was była u niego?

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u dr Kwoki i specjalnie do niczego mi się nie przyczynił,wg niego wszystko u mnie zawsze wyglądało super i niczego sprawdzać nie trzeba było.byłam jeszcze u pani Anny Gryboś,bardzo miła i serdeczna lekarka,po poronieniu zleciła mi kilka badań i przyjmowanie leków,ale też twierdzi,że wszystko jest ok i niczego już więcej sprawdzać nie muszę.Teraz byłam na drugiej wizycie u dr Urszuli Sieradzkiej i dopiero ona zwróciła uwagę,na niski progesteron i cienkie endometrium.Ciężko znaleźć takiego ginekologa,który będzie wnikliwie sprawdzał aż znajdzie przyczynę problemów.Sama chciałabym się więcej dowiedzieć od dziewczyn,które były u dr Urszuli Sieradzkiej,jakie mają o niej zdanie.Może kogoś jeszcze polecicie?

    nika77
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę od roku do dr Sieradzkiej i jest wspaniała! Wcześniejsza doktor tylko gadała jakie to mam problemy, co jest nie tak i jak to ciężko będzie zajść w ciąże. U dr Sieradzkiej jest zupełnie inaczej. Zwraca uwagę na badania, jeżeli brakuje progesteronu, to trzeba go uzupełnić, jeżeli nie ma owulacji to trzeba ją jakoś wspomóc. Wydaje się strasznie banalne ale u dr Sieradzkiej własnie wszystko jest takie przejrzyste i ma się pewność, że jestes w dobrych rękach a nie lekarz błądzi i faszeruje Cię tylko kolejnymi lekami nie wiadomo na co. Pomijając już, że dr Sieradzka jest super ciepłą i delikatną osobą. Gabinet urządzony jest tak, że ze spokojem możesz się przebrać do badania w zamkniętym pomieszczeniu. Są jednorazowe spódniczki i klapki, więc nie musisz paradować z "gołym tyłkiem" po gabinecie tylko czujesz się bardziej komfortowo. Ja spotkałam się z czymś takim 1 raz. Generalnie Pani doktor bardzo dba o komfort pacjentki. Polecam z czystym sumieniem !

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś jeszcze podzieli się doświadczeniem u tej Pani doktor?

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • rosz Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek.
    Gdzie przyjmuje doktor Sieradzka? Na NFZ czy prywatnie? Jeśli prywatnie to ile kosztuje wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena1988 wrote:
    Muszę zmienić ginekologa ale nie wiem do kogo się wybrać. Szukam takiego co zleci badania itd. Szukam kogoś z Wrocławia,jakiego ginekologa polecicie we Wrocławiu? Jak narazie słyszałam o dr Kwoka,czy może któraś z Was była u niego?

    Polecam ci Corfamed i dr Barcikowskiego. Prowadzil obie moje ciąże, jest profesjonalny dokladny i ma ogromna wiedzę taką nowoczesną juz bo jest mlodej daty. Ogolnie polecam tą przychodnie.

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też polecam:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ