X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne współżycie a cytologia
Odpowiedz

współżycie a cytologia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy współżycie dzień przed badaniem cytologicznym ma wpływ na wynik badania, jest to dla mnie ważne, zamierzam przy kolejnej wizycie zrobić badanie ale najprawdopodobniej będę miała dni płodne i nie chce stracić szansy.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Min. dwa dni przed cytologią nie wolno współżyć, najlepiej jednak tak z 4, bo przez sexik mogą powstać ranki, otarcia, a przede wszystkim facet zostawia swoją florę bakteryjną i mogą ci na cytologii cuda wyjść.

    vanessa lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj byłam na wizycie i spytałam lekarza czy możemy zrobić cytologię jeśli dzień wcześniej było współżycie, powiedział że tak że to nie ma wpływu na wynik.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeden dzień przed cytologią też serduszkowałam bo też miała dni płodne. Cytologia wyszła bardzo dobrze i nie było oznak serduszkowania dzień przed :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 13 lutego 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz oczekuję na wynik, wiadomo że trochę to potrwa,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ