Forum Starając się - ogólne współżycie a cytologia
Odpowiedz

współżycie a cytologia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2014, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy współżycie dzień przed badaniem cytologicznym ma wpływ na wynik badania, jest to dla mnie ważne, zamierzam przy kolejnej wizycie zrobić badanie ale najprawdopodobniej będę miała dni płodne i nie chce stracić szansy.

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2014, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Min. dwa dni przed cytologią nie wolno współżyć, najlepiej jednak tak z 4, bo przez sexik mogą powstać ranki, otarcia, a przede wszystkim facet zostawia swoją florę bakteryjną i mogą ci na cytologii cuda wyjść.

vanessa lubi tę wiadomość

Jk6fp1.pngRjgsp1.png OSm4p1.png
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj byłam na wizycie i spytałam lekarza czy możemy zrobić cytologię jeśli dzień wcześniej było współżycie, powiedział że tak że to nie ma wpływu na wynik.

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • Manieczka86 Ekspertka

Wysłany: 12 lutego 2014, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeden dzień przed cytologią też serduszkowałam bo też miała dni płodne. Cytologia wyszła bardzo dobrze i nie było oznak serduszkowania dzień przed :)

sylwiunia lubi tę wiadomość

Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2014, 07:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz oczekuję na wynik, wiadomo że trochę to potrwa,

6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego