X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynik testu ciążowego
Odpowiedz

Wynik testu ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnes95 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 30 października 2023, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 3 dni pod rząd 8,9 i 10 dzień po transferze robiłam test ciążowy, w 8 cień cienia, 9 bardziej widoczny i 10 jeszcze bardziej widoczne II kreski. Czy to naprawdę może oznaczać ciąże ? Czy to może być ciąża biochemiczna ?Czy któraś z Was miała taką sytuację ? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2023, 06:19

    Agnes95
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1389 1581

    Wysłany: 30 października 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę z krwi i powtórz ją po 48h - będziesz miała pewność czy ciąża jest. Z reguły testy ciążowe pokazujące drugą różową kreskę oznaczają ciążę, ale bardziej wiarygodna jest beta. Dlaczego zakładasz z góry ciążę biochemiczną? Przy biochemie testy są pozytywne, ale beta źle przyrasta i nie przekracza 1000.

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Agnes95 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 października 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odzew :) wczoraj 10dpt beta 93,70 , powtarzam 02.11 i powinno być wiadomo ? Czy później dalej betować ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2023, 07:32

    Agnes95
  • MamaGai Autorytet
    Postów: 291 365

    Wysłany: 31 października 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ponowisz betę to już będziesz wiedziała :) jedno ponowienie po 48 wystarczy :) ja też dziś byłam i w czwartek będę ponawiać :)

    15.02- polowkowe- córeczka 👧🏽
    19.12- prenatalne- 55,3 mm dzidzia ❤️
    04.12- 23mm dzidzia ❤️
    13.11- 31 dpo, 4mm dzidzia ❤️
    02.11- 20dpo
    📈 Beta- 1635 mIU/ml
    31.10- 18 dpo
    📈 Beta- 618.60 mIU/ml
    28.10.23r- 15 dpo ⏸️

    👩 28 lat
    🧔 33 lata
    👧 3 lata

    🎂moje- 18.12

    preg.png
  • Agnes95 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 października 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, strasznie się tym przejmuje :/ pewnie jak każda z nas starających się 🥹 a czy to normalne że 11 dpt
    nie ma totalnie żadnych znaków ze mogłabym być w ciąży??

    Agnes95
  • Agnes95 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 2 listopada 2023, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie proszę, powtórzyłam dziś BetaHCG: 10 dpt 93,70 a dziś 13dpt 406, czy przyrost jest wporzadku? Czy sprawdzać dalej Beta? Wizyta dopiero za tydzień🙂

    Agnes95
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ