X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wyniki beta hcg
Odpowiedz

wyniki beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia :-) Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    czy któraś z was miała taką sytuację: zrobiłam test bhcg 4 dni po owulacji (mam monitoring cyklu) i wynik bhcg wyszedł 42 do tego zrobiłam test ciążowy i wyszła kreseczka słabo widoczna, powtórzyłam betę dwa dni później i wynik 15 natomiast test ciążowy wyszedł z bladą kreską.. jak myślicie czy to może być ciąża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia :-) wrote:
    Hej dziewczyny
    czy któraś z was miała taką sytuację: zrobiłam test bhcg 4 dni po owulacji (mam monitoring cyklu) i wynik bhcg wyszedł 42 do tego zrobiłam test ciążowy i wyszła kreseczka słabo widoczna, powtórzyłam betę dwa dni później i wynik 15 natomiast test ciążowy wyszedł z bladą kreską.. jak myślicie czy to może być ciąża?

    Niestety, muszę cię zmartwić, beta hcg spadająca oznacza ciążę biochemiczną na tym etapie, zbadaj jeszcze raz betę, bo moze to błąd laboratorium,ale skoro kreska też słabsza to raczej nie...
    Przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia :-) wrote:
    Hej dziewczyny
    czy któraś z was miała taką sytuację: zrobiłam test bhcg 4 dni po owulacji (mam monitoring cyklu) i wynik bhcg wyszedł 42 do tego zrobiłam test ciążowy i wyszła kreseczka słabo widoczna, powtórzyłam betę dwa dni później i wynik 15 natomiast test ciążowy wyszedł z bladą kreską.. jak myślicie czy to może być ciąża?
    Brałaś jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka?
    Wg mojej wiedzy 4dpo w normalnych warunkach niemożliwy jest wynik bhcg rzędu 42.

    Mordeczka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ