Forum Starając się - ogólne wyniki beta hcg
Odpowiedz

wyniki beta hcg

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia :-) Znajoma

Wysłany: 18 marca 2017, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    czy któraś z was miała taką sytuację: zrobiłam test bhcg 4 dni po owulacji (mam monitoring cyklu) i wynik bhcg wyszedł 42 do tego zrobiłam test ciążowy i wyszła kreseczka słabo widoczna, powtórzyłam betę dwa dni później i wynik 15 natomiast test ciążowy wyszedł z bladą kreską.. jak myślicie czy to może być ciąża?

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia :-) wrote:
    Hej dziewczyny
    czy któraś z was miała taką sytuację: zrobiłam test bhcg 4 dni po owulacji (mam monitoring cyklu) i wynik bhcg wyszedł 42 do tego zrobiłam test ciążowy i wyszła kreseczka słabo widoczna, powtórzyłam betę dwa dni później i wynik 15 natomiast test ciążowy wyszedł z bladą kreską.. jak myślicie czy to może być ciąża?

Niestety, muszę cię zmartwić, beta hcg spadająca oznacza ciążę biochemiczną na tym etapie, zbadaj jeszcze raz betę, bo moze to błąd laboratorium,ale skoro kreska też słabsza to raczej nie...
    Przykro mi :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia :-) wrote:
    Hej dziewczyny
    Brałaś jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka?
    Wg mojej wiedzy 4dpo w normalnych warunkach niemożliwy jest wynik bhcg rzędu 42.

Mordeczka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego