X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wyniki dobre a ciąży brak
Odpowiedz

wyniki dobre a ciąży brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MartaM27 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zakładam nowy temat z myślą o podzieleniu się opiniami dotyczącymi zdrowia/ psychiki wpływającej na ciążę. We Wrześniu miałam obumarłą ciążę, od stycznia zaczęłam się ponownie starać a ciąży brak, zrobiłam wszystkie badania hormonó, które zleciła mi ginekolog, miałam HSG, miałam monitorowane owulacje, brałam duphaston. Jak u Was jest z wynikami? czy monitorowanie owulacji pomogło komuś? zastanawiam się nad tym co mówią, im więcej się starasz i chcesz tym nie wychodzi :(

    MartaM27
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) ja tez sie staram od jakis 4 miesiacy ale nic nie wychodzi obliczam i obliczam i dalej nic :( i tez mam wrazenie ze im bardziej o tym mysle tym bardziej nie wychodzi :(

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej MartaM27 ja od lutego jestem na metformaxie + duphaston oraz co miesiąc latam na monitoring i u mnie też nic staramy się baaaardzo długo....i nic. Może ktoś się wypowie komu to pomogło :) Badania zrobione i u mnie i u M wszystko SUPER!!!!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajcie sobie 'na luz'- bawcie się i nie myślcie o ciąży. Staraliśmy się z mężem 7 m-cy i przez ten czas ograniczałam imprezy, alkohol, myślałam tylko o II kreskach. W ostatni m-c dałam sobie spokój, co tydzień impreza, piwko za piwkiem, zaczęłam myśleć o czymś innym i się udało. Trzymam kciuki za Was!

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę w teorię, że stres owszem ma wpływ na hormony- może
    sprawić, że nie dopuści do owulacji i wtedy jest problem.
    Niemniej jak już owulacja jest i przytulanko tego dnia
    i jak facet ma zdrowe żołnierzyki to ciąża ze stresem czy bez być powinna.
    Nie ma co się na siłę zmuszać aby ograniczyć zdenerwowanie bo wtedy
    jest jeszcze gorzej i to prowadzi do obsesji.
    A pamiętajmy że podczas wojen kobiety też zachodziły w ciążę, gwałcone kobiety również. Smutne ale prawdziwe i tą teorię uważam za realną.
    Ja jestem na etapie namawiania mojego męża na badania.
    Czasem kobieta zbada się od stóp do głów robi monitoring przez rok i uważa , że jest ok, a zapomina zbadać męża- albo on nie chce....
    Heh ale ta anatomia skomplikowana.

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala29 dokładnie mam taką samą teorie jak TY! I też jestem na etapie namawiania męża na badanie :) Bo u mnie wstępne badania hormonów są niby cacy glacy

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Hej MartaM27 ja od lutego jestem na metformaxie + duphaston oraz co miesiąc latam na monitoring i u mnie też nic staramy się baaaardzo długo....i nic. Może ktoś się wypowie komu to pomogło :) Badania zrobione i u mnie i u M wszystko SUPER!!!!


    Iwka a miałaś badania pod kątem endometriozy?
    I STOPNIA jest bardzo trudna do wykrycia
    albo drożność jajowodów?
    Byłaś u jakiegoś lekarza specjalizującego się niepłodnością?
    Jeśli Twój facet ma wyniki nasienia super, to przyczyny po jego stronie raczej odpadają.
    A jest jeszcze coś takiego, nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie, że śluz kobiety zabija plemniki i to też można zbadać

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaM27 wrote:
    Witajcie, zakładam nowy temat z myślą o podzieleniu się opiniami dotyczącymi zdrowia/ psychiki wpływającej na ciążę. We Wrześniu miałam obumarłą ciążę, od stycznia zaczęłam się ponownie starać a ciąży brak, zrobiłam wszystkie badania hormonó, które zleciła mi ginekolog, miałam HSG, miałam monitorowane owulacje, brałam duphaston. Jak u Was jest z wynikami? czy monitorowanie owulacji pomogło komuś? zastanawiam się nad tym co mówią, im więcej się starasz i chcesz tym nie wychodzi :(
    mi się wydaje że to prawda z tym powiedzeniem , oczywiście jak chcesz zajść to warto porobić badania ale nic na siłę, z drugiej strony nie da sie o tym nie myśleć,

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.
    Ciężko nie myśleć o tym wszystkim. Każda z nas stara się jak może.
    Ale może warto wziąć głęboki oddech (albo kilka) i sobie troszkę odpuścić?
    Stres związany z tym oraz myślenie o tym wcale nie pomaga. Do tego branie leków, czy picie ziółek. To nie wszystko. Mówią też że wiara czyni cuda.

    Postarajcie się zrelaksować. Z rana wypełnijcie wykres i wciągnijcie się w wir obowiązków lub przyjemności. Spędzenie dni wyłącznie na rozterkach nie przyniesie wam żadnych efektów.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ