X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WYSOKA INSULINA
Odpowiedz

WYSOKA INSULINA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalyna Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 września 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam krzywą cukrową, poniżej moje wyniki

    na czczo:
    glukoza 98,7
    insulina 7,08

    po godzinie przy obciążeniu 75 glukozy
    glukoza: 98,3
    insulina: 49,94

    po 2 godzinach
    glukoza 94,5
    insulina: 43,10

    to nie sa dobre wyniki, ale nie bardzo por trafie je zinterpretować sama a wizyte mam za kilka dni :/ Od 2 lat staramy się o dziecko, zrobiliscmy sporo badań, w zasadzie wszystko ok i dopiero teraz lekarka zasugerowala krzywa cukrowa, czy taki wynik moze byc przyczyna problemów z zajściem w ciaze?

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 4 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej, na pewno dostaniesz leki i zalecenie do diety czy ruchu. U mnie wyniki miesiąc temu były nawet gorsze także jesteś na dobrej drodze, żeby wyregulowac organizm:)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ