X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne zagnieżdżenie
Odpowiedz

zagnieżdżenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa i nurtuje mnie jeden temat, a mianowicie zagnieżdżenie zarodka. Przez kilka miesięcy biorę Bromergon i Luteinę w drugiej fazie i od tej pory zaczęłam zauważać na wykresie spadki implantacyjne około 7 dni po owulacji jednak do ciąży nie doszło:-(. Czy któraś z Was miała podobny przypadek i czy jest w ogóle szansa że się uda? Bo powiem szczerze że zaczynam tracić nadzieję:-(

    Kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek28 wrote:
    Witam. Jestem tu nowa i nurtuje mnie jeden temat, a mianowicie zagnieżdżenie zarodka. Przez kilka miesięcy biorę Bromergon i Luteinę w drugiej fazie i od tej pory zaczęłam zauważać na wykresie spadki implantacyjne około 7 dni po owulacji jednak do ciąży nie doszło:-(. Czy któraś z Was miała podobny przypadek i czy jest w ogóle szansa że się uda? Bo powiem szczerze że zaczynam tracić nadzieję:-(
    spadek implantacyjny charakteryzuje sie plamieniem, oraz wykres po spadku ma byc schodkowy w 90%. Jak takiego nie masz to zaden spadek, tylko masz takie wahania tempki czyli to drugie u Ciebie pewnie.

  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest jednak to drugie:-( mam spadek jedniodniowy, a potem po spadku wykres nie jest schodkowy. Dzięki za pomoc, chociaż nie będę sobie robiła nadziei

    Kasia
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie implantacji nie zawsze musi być krwawienie. popatrz sobie na galerię wykresów. Często dziewczyny, których wykres zakończył sie ciążą maja duże wahania temperatury i wcale nie jest łatwo stwierdzić kiedy byla implantacja. Wykresy też nie zawsze są schodkowe. Gdyby wszystkie wykrey były ksiązkowe byloby nam wszystkim dużo łatwiej. Niestety nie są.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym spadkiem to się nie sugeruj. Ja mam książkowy każdy wykres (włącznie ze spadkiem) a jak widać pokutuję na ovufriend już 17 cykl.

    Mój lekarz twierdzi, że czasem można pomylić spadek implantacyjny z chwilowym spadkiem progesteronu, który też daje spadek temperatury.

    Badałaś progesteron?

    jusy lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, nie każdy spadek temp. jest spadkiem implantacyjnym. Temp. tez nie są książkowe jak Płatek napisała wtedy byłoby nam super łatwo. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę fakt że nie każdy seks w owu kończy się zapłodnieniem, a niestety chyba każda z nas wierzy że każdy seks w owu=zapłodnienie i zagnieżdżenie tylko do zapłodnienia wcale nie musi dochodzić. Wtedy tez byłoby super łatwo. To loteria.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze sa rozne, ale napisałam w 90% to chyba wiadomo ze nie wszystkie. Trzeba czytac ze zrozumieniem ;)

  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron badałam wcześniej i mieścił się w normie ale taj niskiej granicy i gin przepisała mi luteinę.
    Trochę dało mi do myślenia to bo ten spadek pojawił się jak zaczęłam brać leki i po prostu myślałam że przyczyna tkwi w zagnieżdżeniu.
    Dzięki dziewczyny za info:-)
    W przyszłym tygodniu idę do gin i zobaczę co mi powie.

    Kasia
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek ja od grudnia biorę Bromergon 5 cykli nie udawało sie w 6 cyklu zaczelam dzien po owulacji jeść 4 kawałki dziennie ananasa dzis rano zrobiłam test i patrz :


    http://static.pokazywarka.pl/i/5918566/894235/image.jpg

    Kasiek28, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:-)Powiem Ci szczerze, że przed chwilą wróciłam z zakupów i kupiłam właśnie ananasa:-) i po owu będę jadła, bo na forum wyczytałam, że pomaga a na twoim przykładzie widać że to jednak działa:-)

    Kasia
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuacje :) Ja dziś ide po ananasa :) będę podjadała w pracy :D

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu ananasa?

  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananas pomaga w implantacji zarodka dzięki bromeliny tam zawartej, ktora potencjalnie przygotowuje macice i ulatwia implantacje (rowniez poprzez fakt, ze dziala przeciwzapalnie). Ten suplement nie jest w 100% potwierdzony przez nauke, ale niektórym kobietom pomaga, więc spróbować trzeba, nie mamy nic do stracenia:-)

    Kasia
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z puszki też? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 19:46

  • Kasiek28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam że też może być, ale najlepszy jest świeży a szczególnie jego środek (bo ma najwięcej bromeliny). Przed wczoraj miałam owulację, a od wczoraj strasznie bolą mnie sutki i trochę mnie to niepokoi czemu, bo nigdy tak nie miałam czasem miałam tylko wrażliwe. A od dziś zaczęłam kuracje z ananasem:-) ciekawe co to z tego będzie:-)

    Kasia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ