X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej Wasze zdanie
Odpowiedz

Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej Wasze zdanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saabi30 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    JAKIE JEST WASZE ZDANIE ZAKAZ CALKOWITEJ ABIRCJI I ZAKAZ EDUKACJI SEKSUALNEJ

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aborcja w 3 przypadkach tak jak jest teraz. Edukacja seksualna oczywiście że potrzebna.
    Nie jestem za zaostrzeniem ale nie jestem też za łagodzeniem i rozszerzeniem o aborcję "na życzenie "

  • Malinka96 Przyjaciółka
    Postów: 69 59

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za aborcją przy wzkazaniach.
    Dlaczego te, które by tego nie dokonałyby aborcji, miałaby zakazać aborcji tym, które by to zrobiły. Każdy powinien mieć wybór. I żadna ścieżka nie powinna być zamknięta. Obserwuję profil fundacji Gajusz, jest cała gama cierpiących dzieciaków, z wadami, umierającymi kilka minut po porodzie. Zdjęci rozdzierają serce. Nigdy nie chciałabym być na miejscu tych rodziców. Dlatego chciałabym mieć wybór.

  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie obowiązująca ustawa to tzw "kompromis aborcyjny" i nie powinniśmy tego ruszać. Ludzie mają różne poglądy od aborcji na życzenie do calkowitego zakazu, tego nie da się pogodzić i zawsze będą kłótnie co wykorzystują politycy. Tą ustawę zawsze mozna zmienić na gorszą. Szanujmy się nawzajem i zostawmy to co jest. Ja sama uważam że aborcja to zabijanie dzieci i aborcja nie może być późną antykoncepcją, ale są sytuacje gdzie powinno być prawo do aborcji. Takie prawo mamy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ