X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zobaczymy czy się udało
Odpowiedz

Zobaczymy czy się udało

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam robioną drożność jajowodów na początku listopada. Prawy drozny, lewy nie. Po jakimś czasie udałam się do ginekologa, aby zinterpretować wyniki. Jak się okazało, wcześniej mialam owulacje tylko na lewym jajniku. Wiec zaproponowała mi lekarka aby zrobić stymulacja CLO. Bylam na monitoringu cyklu i co? Byla owulacja na prawym 😍 tak się ucieszyłam ze jednak ten prawy jajnik pracuje. Oczywiście że się staraliśmy. Obecnie jestem w trakcie brania duphastonu, po skonczeniu brania, mam wykonać test. Jeśli pozytywny, brać go dalej, jeśli negatywny, odstawić i czekać na okres. Także trzymajcie mocno kciuki 👊

    Kinusia_25 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ