X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Chorobą gervesa basedowa
Odpowiedz

Chorobą gervesa basedowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majka 12 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was zaszła w ciążę przy chorobie gervesa basedowa ?

  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 1 lipca 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja miałam bezwzględny zakaz syaran przy G-B.
    Leczyłam się 2 lata ( w pakiecie miałam również nadczynność tarczycy ). Gdy tylko dostaliśmy zielone światło zaczęliśmy starania. Niestety bardzo długie - 4 lata czekałam na ciążę ( + 2 kiedy miałam zakaz)
    Powodzenia !

    Kondziomama
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7419 9641

    Wysłany: 2 lipca 2021, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam zakaz od gina na czas opanowania, ale endo powiedziała, że mogę. Mialam TRAb tylko 7,46.

    Matomiast tu na forum jest sporo dziewczyn z tą chorobą i się udało, tylko najpierw trzeba opanować tarczyce, co przy tej chorobie nie jest łatwe. 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2021, 00:31

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ