X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Duphaston, a owulacja
Odpowiedz

Duphaston, a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikowata Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Otóż miałam problemy z regularnością miesiączki. Do tego dochodziły dosyć niemiłe dolegliwości przedmiesiaczkowe plus plamienia. Dostałam od lekarza duphaston, który mam brac 3 miesiące od 16 do 25 dnia cyklu, 2 tabletki dziennie. I tu pojawia się moje pytanie. W pierwszym miesiącu brania leku, mój cykl miał 27 dni, w drugim tak samo. Teraz jest już mój 3 miesiąc z tym hormonem i nurtuje mnie jedno pytanie. Czy jeśli lek wyregulowal mi cykl do 27 dni, to czy owulacja zawsze wypada w 15 dniu cyklu? Chodzi o to czy owulacja może być wcześniej bądź później. Sam lek wywołuje misiaczke i czy owulacja może być później niż ten 15 dzień cyklu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ