X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Dziwne objawy
Odpowiedz

Dziwne objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnetaA Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz dwoje dzieci a mlodszy syn ma 10 lat I powiem szczerze ze juz zapomnialam jak to jest byc w ciąży. Staramy się juz jakis czas i chyba juz powoli zaczynam odpuszczac bo kazdy cykl zdaje sie bym bezowulacyjny. W tym cyklu mialam pozytywny tylko jeden test owulacyjny. Szczerze mówiąc mimo że pozytywny to i tak nie mam co do tego pewnosci bo robilam 2 testy. Test paskowy który wyszedł pozytywny i test clear blue który wyszedł negatywny. Wszystkie pozostałe wychodzą negatywne bez wzgledu na to o jakiej porze je robię. Poza tym test paskowy raczej nie robi sie rano (nie był zrobiomy z pierwszego moczu ale mimo wszystko rano) dlatego nie mam pewności co do tego że był pozytywny. Natomiast clear blue z pierwszego moczu wyszedł negatywny. Dzisiaj rano bolaly mnie bardzo sutki - tak jak by mnie ktoś szczypal. Nigdy mi się to nie zdarza przed okresem. Poza tym temperatura taka sobie. Wydaje mi sie ze znowu nie bylo owulacji i temperatura jest taka sobie. W poprzednim cyklu temperatura w drugiej polowie cyklu bardzo wzrosla a testy mialam bardzo pozytywne tak jak nigdy wcześniej az byłam w szoku ze takie wysokie wyniki się u mnie pokazują(nigdy takich nie miałam). Teraz system niby wyznaczyl mi owulację która przypadła na 13 dzien cyklu ale raczej nie wydaje mi sie ze ta owulacja faktycznie miała miejsce. Do tego ten dziwny bol sutkow... Juz sie zaczęłam martwic ze jestem chora...😔 Co wy o tym myslicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2021, 12:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ